Naujienų archyvas



DataTrumpas aprašas
2018-10-17Būsimų turų anonsas: A ir B divizionuose gali paaiškėti visi prizininkai!Skaityti detaliau
2018-10-16A diviziono apžvalga: nežaisdami „El Dorado“ žengė dar vieną žingsnį link tituloSkaityti detaliau
2018-10-15B diviziono apžvalga: permainų neįvyko, bet galutinis išsidėstymas dar nėra aiškusSkaityti detaliau
2018-10-14MFL DK pažeidimai: techninis pralaimėjimas ir diskvalifikacijaSkaityti detaliau
2018-10-10Būsimų turų anonsas: A divizione gali paaiškėti čempionas, o B divizione – trečios vietos laimėtojasSkaityti detaliau
2018-10-09A diviziono apžvalga: „El Dorado“ priartėjo prie titulo, o kitur kova tampa dar aršesnėSkaityti detaliau
2018-10-08 B diviziono apžvalga: naujas rekordas, beveik aiški trečia vieta ir lyderių pergalėsSkaityti detaliau
2018-10-05MFL DK pažeidimaiSkaityti detaliau
2018-10-03Būsimų turų anonsas: lyderių akistata A divizione ir gerų draugų mūšis B divizioneSkaityti detaliau
2018-10-02A diviziono apžvalga: „Eagle Team“ pakilo į antrą vietą, kitos ekipos sugrįžo į pergalių kelią Skaityti detaliau
2018-10-01B diviziono apžvalga: nutraukos pralaimėjimų serijos ir lyderių pergalės Skaityti detaliau

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1714217321+5244
2Eagle Team - Žibintas1712239648+4838
3FK Rytas1711066857+1133
4VFM179176964+528
5SKK Oniksas176294169-2820
6Western Union175486062-219
7FC IndEx1761106571-619
8FK Riešė175393544-918
9FK Fortitudo1751114177-3616
10FK Spartakas1732124176-3511

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 17

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
22 Varžybų:15
Arvydas Veikutis Komanda:VFM
22 Varžybų:17
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
22 Varžybų:15
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
18 Varžybų:16
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas
17 Varžybų:15
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:13
Gediminas Skrockas* Komanda:VFM
15 Varžybų:14
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
15 Varžybų:16
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
15 Varžybų:15
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
14 Varžybų:17

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis* Komanda:FK Rytas
1 5
Pavel Pelakauskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Ignas Griškonis Komanda:Western Union
0 4
Oleg Ivanovskij Komanda:SKK Oniksas
0 4
Aleksandr Černiavskij Komanda:VFM
1 2
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado
1 2
Dmitrij Raksa* Komanda:FK Spartakas
0 3
Artur Plešakov Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Giedrius Šablinskas* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 3
Artūras Jeršovas Komanda:VFM
0 3
Spalis   2018
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: