Varžybų informacija

SKK Oniksas - TEC
MFL 2019 metų sezonas
2019-04-25 21:40:00
Stadionas: II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

0:1


FK Rotalis

Šiose varžybose žaisti negali!
Edgar Čičin

Įvarčiai
0:1 23:00 Jevgenijus Učajev

Varžybose dalyvavo
Edvardas Ruskan
Paulius Lekarevičius
Vitalij Ivanovskij
Audrius Ruželė
Abdo Zein-al-Abedeen
Nerijus Masėnas
Edvinas Adomaitis
Aurimas Baubkus
Justas Orantas
Leonid Lisovskij
Vytautas Žičius
Arminas Lapinskas
Robert Lipnevič
Paulius Grybauskas
Sergej Viliavin
Žygimantas Okulevičius*
Vaidotas Bukelevičius
Vasilij Novičkov
Vadim Pinko
Arnold Želtuchin
Albert Bogdan
Jevgenijus Učajev

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-12MFL2019 metų sezonasFK Rotalis - SKK Oniksas - TEC4:1
2019-05-31MFL Taurė2019 metaiFK Rotalis - SKK Oniksas - TEC6:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado3300146+89
2GREEN TOWN - FK Eagle Team3300148+69
3FC IndEx32011110+16
4Maracana210174+33
5FK Fortitudo310267-13
6FK Polivektris210156-13
7SKK Oniksas - TEC3102911-23
8FK Rytas3102911-23
9FK Eksperimentas310268-23
10FK Rotalis3003212-100

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:2
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
2 Varžybų:3
Lukas Vaičiūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
2 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 1
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: