Varžybų informacija

SFK Novovileisk
MFL 2019 metų sezonas
2019-05-16 21:40:00
Stadionas: IV "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Danielius Minkovskij

1:9


VU MIF

Šiose varžybose žaisti negali!
Artūr Pavlovskij

Įvarčiai
0:1 07:00 Daniel Šaputko*
0:2 23:00 Adomas Antanavičius
0:3 26:00 Ignas Kunickas*
0:4 27:00 Daniel Šaputko*
Lukas Kaziukevičius1:4 33:00
1:5 34:00 Daniel Šaputko*
1:6 39:00 Nedas Suokas
1:7 43:00 Edas Lakavičius
1:8 47:00 Daniel Šaputko*
1:9 48:00 Nedas Suokas

Įspėjimai
Artūr Pavlovskij 14:00
Gabriel Marsagišvili-Homer 30:00
Artūr Pavlovskij 40:00

Varžybose dalyvavo
Pavel Abragimovič
Marijan Nevedomskij
Gabriel Marsagišvili-Homer
Maksim Asačiov
Denis Aksionov
Marek Filistovičius
Deivydas Dzius
Marek Rasinskij
Ernest Lovkis
Sergej Listopadov
Lukas Kaziukevičius
Jan Stefanovič
Artūr Pavlovskij
Saulius Lipkevičius
Teodoras Jočys
Adomas Liutkus
Ignas Kunickas*
Edgaras Legus
Ernest Barkovski
Edas Lakavičius
Adomas Antanavičius
Nedas Suokas
Daniel Šaputko*
Deivydas Voroneckis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2019-09-05MFL2019 metų sezonasVU MIF - SFK Novovileisk9:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team44002411+1312
2El Dorado4400187+1112
3FC IndEx43011411+39
4Maracana3201115+66
5FK Eksperimentas42028806
6FK Fortitudo410369-33
7SKK Oniksas - TEC41031015-53
8FK Rytas41031015-53
9FK Polivektris3102816-83
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
4 Varžybų:4
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: