Varžybų informacija

FC IndEx
MFL 2019 metų sezonas
2019-06-20 19:40:00
Stadionas: II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Kasparas Guobys

2:3


SKK Oniksas - TEC

Šiose varžybose žaisti negali!
Erikas Milašauskas*

Įvarčiai
0:1 07:00 Vytautas Žičius
Valdemar Voinič1:1 09:00
Edvardas Nuobara2:1 17:00
2:2 23:00 Arminas Lapinskas
2:3 35:00 Arminas Lapinskas

Varžybose dalyvavo
Paulius Bartaševičius
Aleksandras Grigorjevas
Igor Kuznecov
Marek Alijev
Darius Kaziukevičius
Markas Soiko
Dmitrij Malyšev
Andžej Monkevič
Valdemar Voinič
Edvardas Nuobara
Dmitrij Nikitin
Andrius Stankevičius
Edvardas Ruskan
Danielius Vorobjovas
Almantas Tamulionis
Paulius Lekarevičius
Vitalij Ivanovskij
Edvinas Adomaitis
Edgar Chatkevič
Vytautas Žičius
Arminas Lapinskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-06-18MFL2020 metų sezonasFC IndEx - SKK Oniksas - TEC5:4
2019-05-23MFL2019 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FC IndEx2:2
2018-10-11MFL2018 metų sezonasFC IndEx - SKK Oniksas - TEC2:4
2018-05-17MFL2018 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FC IndEx5:4
2017-09-30MFL Taurė2017 metaiSKK Oniksas - TEC - FC IndEx1:1 (2:1)
2017-09-28MFL2017 metų sezonasFC IndEx - SKK Oniksas - TEC3:2
2017-05-04MFL2017 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FC IndEx6:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500217+1415
2GREEN TOWN - FK Eagle Team54012615+1112
3FC IndEx54012015+512
4Maracana4301169+79
5FK Eksperimentas5203811-36
6SKK Oniksas - TEC52031216-46
7FK Fortitudo51041014-43
8FK Rytas51041421-73
9FK Polivektris4103918-93
10FK Rotalis5104717-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
10 Varžybų:4
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
4 Varžybų:4
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: