Varžybų informacija
PėivelėŽemaitijos MFL Atidarymo TAURĖ
2014-05-03 11:00:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Gediminas Macevičius

1:0

Telšių komanda

Įvarčiai
Gytis Palubeckas1:0

Varžybose dalyvavo
Kęstutis Stonkus
Mantvydas Sinkūnas
Rimvydas Brezgys
Gytis Palubeckas
Andrius Tamošauskas
Tomas Vaičius
Žilvinas Palubeckas
Egidijus Martišius
Linas Latakas
Mantas Jankus
Nerijus Ščerbakovas
Andrius Girdžiūnas
Andrius Luotė
Tomas Žukauskas
Arūnas Žukauskas
Marius Birškys*
Ramūnas Banys
Arvydas Kripas
Paulius Macevičius
Arnas Bukinas
Robertas Žiobakas
Deividas Norvaišas
Ernestas Kenstavičius
Laimonas Šapas
Simonas Mikalauskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-08-19Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - Telšių komanda3:0
2014-06-18Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - Telšių komanda2:3
2014-05-21Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - Telšių komanda4:6

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Spalis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: