Varžybų informacija
RietavasŽemaitijos MFL Pirmasis sezonas
2014-05-29 18:30:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Giedrius Kuzavas

4:2

Pėivelė

Įvarčiai
0:1 Kęstutis Stonkus
Egidijus Kinčius1:1
Albertas Sausarys2:1
3:1 Gytis Palubeckas
3:2 Rimvydas Brezgys
Pranas Rauktys4:2

Varžybose dalyvavo
Ernestas Macenis
Viktoras Joknys
Antanas Genčas
Tomas Šniauka
Tomas Nūtautas
Egidijus Kinčius
Gedvydas Mišeikis
Pranas Rauktys
Egidijus Kinčius
Edgaras Kaulius
Lukas Vainorius
Algimantas Norvaišas
Albertas Sausarys
Ernestas Kružintaitis
Virgilijus Ruškys
Viktoras Rauktys
Mantas Kuneika
Kęstutis Norvaišas
Nerijus Sakalauskis
Vytautas Radzevičius
Kęstutis Stonkus
Tomas Vaičius
Andrius Tamošauskas
Gytis Palubeckas
Rimvydas Brezgys
Mantvydas Sinkūnas
Arvydas Kripas
Jonas Knispelis
Aurimas Stulpelis
Žilvinas Palubeckas
Egidijus Martišius
Linas Latakas
Ramūnas Banys
Marius Birškys*
Arūnas Žukauskas
Tomas Žukauskas
Andrius Luotė
Andrius Girdžiūnas
Nerijus Ščerbakovas
Mantas Jankus
Rokas Rusys

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-08-13Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - Rietavas5:3
2014-07-23Žemaitijos MFLPirmasis sezonasRietavas - Pėivelė3:5

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1311025221+3133
2Maracana139135348+528
3GREEN TOWN - FK Eagle Team138235636+2026
4FK Rytas138146137+2425
5FC IndEx138145148+325
6SKK Oniksas - TEC136074547-218
7FK Rotalis134092641-1512
8FK Polivektris133193362-2910
9FK Fortitudo1321103744-77
10FK Eksperimentas1321102353-307

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
17 Varžybų:10
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:11
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:12
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
10 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: