Varžybų informacija
RietavasŽemaitijos MFL Pirmasis sezonas
2014-05-29 18:30:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Giedrius Kuzavas

4:2

Pėivelė

Įvarčiai
0:1 Kęstutis Stonkus
Egidijus Kinčius1:1
Albertas Sausarys2:1
3:1 Gytis Palubeckas
3:2 Rimvydas Brezgys
Pranas Rauktys4:2

Varžybose dalyvavo
Ernestas Macenis
Viktoras Joknys
Antanas Genčas
Tomas Šniauka
Tomas Nūtautas
Egidijus Kinčius
Gedvydas Mišeikis
Pranas Rauktys
Egidijus Kinčius
Edgaras Kaulius
Lukas Vainorius
Algimantas Norvaišas
Albertas Sausarys
Ernestas Kružintaitis
Virgilijus Ruškys
Viktoras Rauktys
Mantas Kuneika
Kęstutis Norvaišas
Nerijus Sakalauskis
Vytautas Radzevičius
Kęstutis Stonkus
Tomas Vaičius
Andrius Tamošauskas
Gytis Palubeckas
Rimvydas Brezgys
Mantvydas Sinkūnas
Arvydas Kripas
Jonas Knispelis
Aurimas Stulpelis
Žilvinas Palubeckas
Egidijus Martišius
Linas Latakas
Ramūnas Banys
Marius Birškys*
Arūnas Žukauskas
Tomas Žukauskas
Andrius Luotė
Andrius Girdžiūnas
Nerijus Ščerbakovas
Mantas Jankus
Rokas Rusys

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-08-13Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - Rietavas5:3
2014-07-23Žemaitijos MFLPirmasis sezonasRietavas - Pėivelė3:5

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gruodis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Mūsų partneriai: