Varžybų informacija
KRATERISŽemaitijos MFL Pirmasis sezonas
2014-06-12 18:30:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Giedrius Kuzavas

8:0

Pėivelė

Įvarčiai
Aistis Narmontas1:0
Vytautas Žukauskas2:0
Vytautas Žukauskas3:0
Vytautas Žukauskas4:0
Mantas Vaitkevičius*5:0
Vytautas Žukauskas6:0
Jonas Alčauskas7:0
Vytautas Žukauskas8:0

Varžybose dalyvavo
Mantas Vaitkevičius*
Stasys Valančius
Gintas Endriekus*
Ramūnas Ruibys
Aistis Narmontas
Raimondas Laurinaitis
Andrius Domarkas
Martynas Rašinskas
Andrius Ragainis
Nerijus Mockus
Vytautas Žukauskas
Jonas Latakas
Artūras Malachovskis
Edvardas Žilius
Tadas Aleksandravičius
Jonas Alčauskas
Robertas Petrauskas
Kęstutis Stonkus
Tomas Vaičius
Andrius Tamošauskas
Gytis Palubeckas
Rimvydas Brezgys
Mantvydas Sinkūnas
Arvydas Kripas
Jonas Knispelis
Aurimas Stulpelis
Žilvinas Palubeckas
Egidijus Martišius
Linas Latakas
Ramūnas Banys
Marius Birškys*
Arūnas Žukauskas
Tomas Žukauskas
Andrius Luotė
Andrius Girdžiūnas
Nerijus Ščerbakovas
Mantas Jankus
Rokas Rusys

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-07-16Žemaitijos MFLPirmasis sezonasKRATERIS - Pėivelė5:2
2014-05-07Žemaitijos MFLPirmasis sezonasPėivelė - KRATERIS2:6
2014-05-03Žemaitijos MFLAtidarymo TAURĖKRATERIS - Pėivelė0:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado77002710+1721
2FC IndEx76012718+918
3Maracana75112615+1116
4GREEN TOWN - FK Eagle Team74122919+1013
5SKK Oniksas - TEC74032119+212
6FK Rytas72142326-37
7FK Eksperimentas72051021-116
8FK Polivektris71151627-114
9FK Fortitudo71061522-73
10FK Rotalis71061027-173

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:6
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
7 Varžybų:5
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
6 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: