Varžybų informacija
OSSŽemaitijos MFL Pirmasis sezonas
2014-08-07 20:00:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Valentas Mitkus

11:2

Rietavas

Įvarčiai
Andrius Domarkas1:0
Linas Petkevičius2:0
2:1 Pranas Rauktys
2:2 Pranas Rauktys
Vytautas Daublys3:2
Karolis Buivydas4:2
Karolis Buivydas5:2
Karolis Buivydas6:2
Giedrius Kuzavas*7:2
Karolis Buivydas8:2
Linas Petkevičius9:2
Vytautas Daublys10:2
Linas Petkevičius11:2

Varžybose dalyvavo
Eimantas Brezgys
Vytautas Daublys
Deivydas Narmontas
Justas Kensminas
Ignas Razutis
Karolis Buivydas
Andrius Domarkas
Deividas Reimaris
Julius Simanauskas
Donatas Gibieža
Linas Petkevičius
Giedrius Kuzavas*
Fortūnatas Bučkus
Juozas Bakutis
Robertas Gibieža
Ernestas Macenis
Tomas Nūtautas
Egidijus Kinčius
Gedvydas Mišeikis
Pranas Rauktys
Egidijus Kinčius
Vytautas Radzevičius
Ernestas Kružinaitis
Tomas Šniauka
Albertas Sausarys
Tomas Nūtautas
Tomas Šniauka
Antanas Genčas
Viktoras Joknys
Algimantas Norvaišas
Albertas Sausarys
Ernestas Kružintaitis
Virgilijus Ruškys
Viktoras Rauktys
Mantas Kuneika
Kęstutis Norvaišas
Nerijus Sakalauskis
Lukas Vainorius
Edgaras Kaulius
Gedvydas Mišeikis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-06-12Žemaitijos MFLPirmasis sezonasOSS - Rietavas12:5
2014-06-04Žemaitijos MFLPirmasis sezonasOSS - Rietavas9:4
2014-05-03Žemaitijos MFLAtidarymo TAURĖOSS - Rietavas7:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team44002411+1312
2El Dorado4400187+1112
3FC IndEx43011411+39
4Maracana3201115+66
5FK Eksperimentas42028806
6FK Fortitudo410369-33
7SKK Oniksas - TEC41031015-53
8FK Rytas41031015-53
9FK Polivektris3102816-83
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Silvestr Baranovič Komanda:FK Polivektris
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: