Varžybų informacija
KRATERISŽemaitijos MFL Pirmasis sezonas
2014-08-20 19:30:00
Stadionas: "Sruojos" stadionas
Teisėjai: Giedrius Kuzavas

4:5

Rietavas

Įvarčiai
0:1 Viktoras Joknys
Paulius Budrys1:1
Paulius Budrys2:1
Jonas Alčauskas3:1
3:2 Viktoras Joknys
3:3 Viktoras Joknys
Vytautas Žukauskas4:3
4:4 Viktoras Joknys
4:5 Ernestas Macenis

Varžybose dalyvavo
Mantas Vaitkevičius*
Tomas Vaitkevičius
Robertas Petrauskas
Stasys Valančius
Gintas Endriekus*
Ramūnas Ruibys
Aistis Narmontas
Raimondas Laurinaitis
Andrius Domarkas
Martynas Rašinskas
Andrius Ragainis
Nerijus Mockus
Vytautas Žukauskas
Jonas Latakas
Artūras Malachovskis
Edvardas Žilius
Tadas Aleksandravičius
Jonas Alčauskas
Paulius Budrys
Ernestas Macenis
Tomas Nūtautas
Egidijus Kinčius
Gedvydas Mišeikis
Pranas Rauktys
Egidijus Kinčius
Vytautas Radzevičius
Ernestas Kružinaitis
Tomas Šniauka
Albertas Sausarys
Tomas Nūtautas
Tomas Šniauka
Antanas Genčas
Viktoras Joknys
Algimantas Norvaišas
Albertas Sausarys
Ernestas Kružintaitis
Virgilijus Ruškys
Viktoras Rauktys
Mantas Kuneika
Kęstutis Norvaišas
Nerijus Sakalauskis
Lukas Vainorius
Edgaras Kaulius
Gedvydas Mišeikis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2014-06-19Žemaitijos MFLPirmasis sezonasKRATERIS - Rietavas3:0
2014-05-21Žemaitijos MFLPirmasis sezonasKRATERIS - Rietavas10:2
2014-05-03Žemaitijos MFLAtidarymo TAURĖRietavas - KRATERIS3:0

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Spalis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: