Žaidėjų perėjimai

2019 m. Čempionato žaidėjų perėjimai vasaros perėjimų lango metu

Reg. nr.  Žaidėjas  Komanda  Buvusi komanda 
1 Benas Buzevičus*  FK Eksperimentas
Deividas Marcinkevičius*    FK Eksperimentas   
Aivydas Ruškys*  FK Alytis  FK Rytas 
4   Girius Ivoška  Signalizacija.lt   
Laurynas Streikus  Signalizacija.lt   
Alikas Samoilovas  Signalizacija.lt   
Darius Svilainis  Signalizacija.lt   
Andžėj Zenovič  FK Rytas  FSB Zenitas 
Denis Voišnis  FK Volcano   
10 Tomas Tubutis*  El Dorado  MSC 
11  Linas Zareckas  WU   
12  Jevgenij Učajev  Maracana  FK Rotalis 
13  Ruslanas Morozas  Maracana   
14  Gražvydas Mikulėnas  FK Barbakanas   
15  Kastytis Valantinas  FK Barbakanas   
16  Rimas Janeckij  SFK Novovileisk   
17  Kiril Vilkin SFK Novovileisk 
18 Marius Šalkauskas MSC   
19  Lukas Vaitkus  MSC   
20  Vladislav Bogdanovič FK Valčiūnai
21  Tomas Arėška  FC Žalia Raudona   
22  Mantas Perednis  FC Žalia Raudona WU 
23  Povilas Miliauskas  SKK Oniksas   
24  Evaldas Pliavga  SKK Oniksas    
25  Simonas Stankevičus  SKK Oniksas    
26  Vidmantas Veikalas  Eagle team   
27  Vladislavas Ravdanovičius  Eagle team   
28  Fabio Sagliocco Teruel  WorldOne   
29  Darius Juškevičius  WorldOne   
30  Matas Davidonis  WorldOne   
       
       

Pastaba: * žaidėjas iš VRFS III lygos






Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team44002411+1312
2El Dorado4400187+1112
3FC IndEx43011411+39
4Maracana3201115+66
5FK Eksperimentas42028806
6FK Fortitudo410369-33
7SKK Oniksas - TEC41031015-53
8FK Rytas41031015-53
9FK Polivektris3102816-83
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
4 Varžybų:4
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: