2019-09-26

XVIII-ojo turo anonsas: A ir B divizionuose tarpusavyje susirems lyderiai

Šį ketvirtadienio vakarą MFL lygoje laukia ne vienas įdomus mačas ir jų bus tiek A, tiek B divizionuose. Pastarajame divizione tarpusavyje susikaus dvi pirmaujančios ekipos, o A divizione puikią sportinę formą įgavusi „Maracana“ sieks pasipriešinti pirmaujančiam „El Dorado“ klubui. Plačiau apie šias ir kitas aštuoniolikto turo rungtynes skaitykite turo anonse!


Pirmoji banga (19:40)
Jau pirmajame aštuoniolikto turo mače į aikštę žengs minėtieji „Maracana“ ir „El Dorado“ klubai. Šiuo metu „Maracana“ turi 32 taškus ir yra trečioje vietoje, o „El Dorado“ su 46 taškais pirmauja.


Tačiau „Maracana“ pasiekė puikią sportinę formą. Ji laimėjo paskutines keturias žaistas rungtynes, todėl komandos pasitikėjimas išaugo ir rungtynės su „El Dorado“ turbūt yra pačiu laiku.


Pirmąsias tarpusavio šio sezono rungtynes „El Dorado“ laimėjo net 7:0, o MFL Taurėje šventė pergalę 5:0, bet šįkart „El Dorado“ laukia žymiai sunkesnių rungtynių. Tiesa, „El Dorado“ pergalės sieks ne tik dėl savęs, bet ir dėl „Fortitudo“ ekipos, kuri galėtų aplenkti „Maracaną“, jei ši pralaimėtų.


„Laukia kietos rungtynės. „Maracana“ kovoja dėl trečios vietos, o mums reikia tvirtinti savo pozicijas. Pergalė yra labai reikalinga. Mūsų pergalės tikriausiai laukia ir „Fortitudo“, kurie praėjusiame ture padėjo mums ir atėmė taškų ir „Eagle Team“, todėl tikiuosi, kad atsilyginsime jiems“, – sakė „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.


Kitame A diviziono mače SKK „Oniksas“ susirems su FK „Polivektriu“. Abi komandos į aikštę žengs po lygiųjų praėjusią savaitę, tik tos lygiosios buvo skirtingos. „Oniksas“ sužaidė 2:2 su FK „Rytu“, o „Polivektris“ atsilikdamas 2:7, sugebėjo išplėšti lygiąsias 7:7.


Įdomu ir tai, kad pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės taip pat pasibaigė lygiu rezultatu 4:4, tad tikriausiai nenustebtume, kad ir būsimas mačas pasibaigtų lygiosiomis.


Visgi šioje poroje didesniu favoritu turėtume laikyti „Polivektrį“. Ši komanda turi daugiau taškų bei rudens rate jau buvo laimėjusi, o „Oniksas“ kol kas nelaimėjo nei vieno iš paskutinių keturių mačų.


B divizione tris pergales iš eilės iškovojęs „Volcano“ įgavo pagreitį ir sieks ketvirtosios pergalės iš eilės prieš „WorldOne United“.


Pastaroji komanda šiame sezone dar nėra laimėjusi nei vienų rungtynių, todėl natūralu galvoti, kad „Volcano“ gali iškovoti tą ketvirtą pergalę.


Tiesa, pirmasis tarpusavio mačas pasibaigė lygiosiomis 3:3, tad lengvos pergalės „Volcano“ nesitiki.


„Žaisime su „WorldOne United“. Nenuvertiname šiemet gerai puolančio, nors ir silpnai besiginančio varžovo. Šiame mače turėsime daugiau opcijų puolime, nes po traumų turėtų grįžti komandai svarbūs žaidėjai“, – atskleidė „Volcano“ ekipa. 


Ketvirtose iš pirmųjų rungtynių žais FK „Valčiūnai“ ir SFK „Novovileisk“. „Novovileisk“ prieš savaitę šventė sunkią pergalę rezultatu 6:5, o „Valčiūnai“ pralaimėjo FK „Eksperimentui“, tačiau tik po atkaklios kovos.


Abi šios komandos turi kur patobulinti savo žaidimą, bet atkaklios kovos tikrai galime tikėtis. Jau pirmosiose šių komandų tarpusavio rungtynėse buvo įmušti 11 įvarčių, o „Valčiūnai“ laimėjo 6:5.


Paskutiniu metu „Valčiūnai“ tiek daug įvarčių nemuša, todėl prieš „Novovileisk“ jie yra pasiryžę pagerinti savo progų realizaciją.


„Mes bandysime pagerinti realizaciją ir progų išnaudojimą nors 1 %“, – sakė komandos vadovas Dainius Perednis, kurio ekipa daugybės progų neišnaudojo praėjusią savaitę.


Antroji banga (20:40)
Kitose A diviziono rungtynėse turėsime vieną aiškaus favorito ir autsaiderio akistatą. Prastai šį sezoną žaidžianti FK „Riešė“ priims FK „Rotalio“ vyrus, šiuo metu užimančius penktą vietą ir turinčius 25 taškais daugiau nei jie.


Dėl to „Rotalį“ galime laikyti aiškiu poros favoritu, nors iš pirmųjų tarpusavio rungtynių to pasakyti gal ir negalėtume. Jos tada pasibaigė lygiu rezultatu 3:3, bet nuo to laiko „Rotalis“ patobulėjo, o „Riešės“ progresas buvo sunkiau pastebimas.


Prieš savaitę „Riešė“ 1:3 nusileido „El Dorado“ ekipai ir jau ne pirmą savaitė žaidė be keitimų. Jei taip bus ir vėl, tai „Rotaliui“ suteiks pranašumą ir ši ekipa, kuri prieš savaitę nugalėjo FK „Spartaką“, turėtų laimėti ir šį vakarą.


Kitose rungtynėse susitiks dvi puikiai vienas kitą pažįstančios komandos: FK „Spartakas“ ir FC „IndEx“. Gerai tarpusavyje sutarančios ekipos aikštėje dažnai kovoja iš visų jėgų. Tai buvo galima pamatyti ir pirmose tarpusavio rungtynėse, kuomet „IndEx“ laimėjo 4:3.


Ne ką mažiau įdomios bus ir šios rungtynės, kadangi abi komandos sieks sugrįžti į pergalių kelią. „IndEx“ – po lygiųjų prieš „Polivektrį“, o „Spartakas“ – po pralaimėjimo prieš „Rotalį“.


„Raksa ir „Spartako“ „banda“ jau mums žinoma iki kauliukų kaip ir jie pažįsta mus. Žinau tik viena, atsipalaiduoti negalima ir turėsime kovoti iki paskutinio švilpuko. Šita banda duoda kovos visiems, taigi laukia įdomios rungtynės“, – teigė „IndEx“ treneris Eduardas Grudinskij.


Tuo metu „Spartako“ vadovas Dmitrijus Raksa prieš šį mačą nestokojo geros nuotaikos ir į pagalbą pasitelkė psichologiją.


„IndEx“ – labiausiai nemėgstama komanda, o ypač jos Kapitonas. Pergalę atiduosime manau be kovos, jiems labiau reikia 3 taškų“ – juokavo (o gal ir ne) D. Raksa.


B divizione laukia labai įdomi akistata, nes pirmoje vietoje esantis FK „Barbakanas“ žais prieš antroje vietoje esantį FK „Eksperimentą“. B diviziono lyderių akistata turėtų būti labai įdomi.


FK „Eksperimentas“ į šią kovą žengia po pergalės prieš FK „Valčiūnus“, o „Barbakanas“ praėjusią savaitę pirmą kartą šiame sezone sužaidė lygiosiomis, todėl noro vėl laimėti jie turės tikrai daug.


Pirmąjį tarpusavio mačą „Barbakanas“ laimėjo rezultatu 3:1, o šiuo metu komandas skiria šeši taškai, todėl „Eksperimentui“ pasiektas revanšas gali padėti sugrąžinti intrigą dėl čempionų vardo


„Žaisime prieš B diviziono lyderius, tarsi finalas, nors visos rungtynės mums yra finalas. Bus sunkios ir smagios rungtynės. Tikriausiai šiose rungtynėse paaiškės kas taps B diviziono čempionu. Iš visų jėgų bandysime nugalėti „Barbakaną“, bet, kaip sakoma, bus kaip bus. Žais dvi lygiavertės komandos, tad abi komandos turės šansų laimėti ir gauti tris taškus“, – prieš rungtynes samprotavo „Eksperimento“ narys Edvin Moroz.


Kitose B diviziono rungtynėse susitiks dvi raudonos komandos – FK „Alytis“ ir FC „Žalia Raudona“. „Alytis“ praėjusią savaitė patyrė pirmąjį pralaimėjimą rudens rate, o FC „Žalia Raudona“ pratęsė savo pergalių seriją ir sugebėjo nugalėti VU MIF ekipą.


Praėjusį tarpusavio mačą „Alytis“ laimėjo 4:3, bet teigti, kad dabar „Alytis“ irgi yra favoritas, būtų nelabai teisinga.


„Žalia Raudona“ išgyvena turbūt geriausią savo periodą MFL lygoje ir tas pasitikėjimas savimi aikštėje tikrai jaučiasi.


„Prieš „Alytį“ sieksime revanšo, nors ir žinome, kokia stipri ši komanda“, – prieš dvikovą kalbėjo „Žalia Raudona“ vadovas Ignas Stasevičius.


Trečioji banga (21:40)
Aštuoniolikto turo dvikovas užbaigs dar keturi mačai. Viename iš jų FK „Fortitudo“ sieks pakilti į trečią vietą ir atsidurti toje pozicijoje, kurioje buvo FK „Rytas“ prieš vasaros pertrauką.


Po jos „Ryto“ žaidimas kol kas dar nesiklijuoja ir rezultatai komandos vadovo nedžiugina. Tik praėjusią savaitę „Rytas“ iškovojo savo pirmąjį tašką rudens rate, kuomet rungtynės su SKK „Oniksu“ pasibaigė lygiu rezultatu 2:2.


Lygiosiomis prieš savaitę sužaidė ir „Fortitudo“, tačiau ši ekipa tai padarė su „Eagle Team - Žibintas“. Prieš tai „Fortitudo“ buvo laimėjusi nemažai rungtynių iš eilės, todėl ir dabar jie taikosi į pergalę. Į pirmąją pergalę prieš FK „Rytą“.


„Šiais metais silpnų varžovų nėra. „Rytas“ – kietas riešutėlis bet kuriai komandai. Mes prieš juos MFL istorijoje nebuvome laimėję nei karto. Labai tikimės šią istoriją pakeisti“, – sakė „Fortitudo“ vadovas Gabrielius Butkevičius.


Kaip ir minėjo G. Butkevičius, „Fortitudo“ kol kas buvo pralaimėję visas prieš „Rytą“ žaistas rungtynes ir jau šiais metais sezono pradžioje jie „Rytui“ nusileido net 1:6.


Po atkaklių praėjusios savaitės rungtynių pergalės jau norėtų „Western Union“ ir „Eagle Team“. „Ereliai“, kaip jau buvo parašyta aukščiau, sužaidė lygiosiomis su „Fortitudo“, o WU komanda pralaimėjo 1:2 „Maracanai“.


Natūralu, kad „Eagle Team“ turėtume laikyti šios būsimos dvikovos favoritu. Būtent jie laimėjo pirmąsias tarpusavio šio sezono rungtynes rezultatu 6:1, tačiau „Western Union“ sugeba nustebinti ne tik savo kovingumu, bet kartais ir rezultatais.


Ar šis kartas gali būti būtent toks, parodys šio vakaro rungtynės!


Antrą kartą pasipriešinti B diviziono lyderiui FK „Barbakanui“ sugebėję „Signalizacija.lt“ vyrukai nenori pasitraukti iš kovos dėl medalių ir sieks nugalėti VU MIF komanda.


VU MIF savo ruožtu ne kartą buvo sakę, kad jie taip pat nori medalių, bet praėjusią savaitę jie sužaidė prastas rungtynes ir neaišku ar jiems pavyks taip greitai atsigauti.


Gegužės mėnesį „Signalizacija.lt“ po įtemptos kovos 2:1 įveikė VU MIF, todėl galime numatyti, kad tokios įtemptos kovos galime sulaukti ir šįvakar. Rungtynių svarbą puikiai supranta tiek VU MIF, tiek „Signalizacija.lt“.


„Mums visos rungtynės dabar svarbios, jei norime medalių, tai kovosime iš visų jėgų“, – pabrėžė „Signalizacija.lt“ vadovas Simas Sakaitis.


Paskutinėse vakaro rungtynėse FSB „Zenitas“ susirems su MSC. MSC jau turbūt pamiršo, ką reiškia pergalės, bet prisiminti jie labai norėtų.


Padaryti prieš „Zenitą“ tai tikrai neturėtų būti lengva. Ši komanda prieš savaitę 4:3 palaužė FK „Alytį“ ir sugrįžo į kovą dėl medalių.


Jie MSC ekipą šiame sezone jau buvo įveikę 3:2, tad antroji pergalė prieš juos jiems būtų labai svarbi.


„Nors MSC komanda užima 11 vietą, tai nieko nereiškia. Jie pralaimėjo „Volcano“ tik 3:4, o „Volcano“ antrame rate atrodo galingai, todėl ruošiamės kovai. Per 17 turų tikrai supratome, kad kiekviena komanda gali duoti kovą ir žiūrėti į turnyrinę lentelę tikrai nėra prasmės“, – prieš dvikovą kalbėjo „Zenito“ žaidėjas Artur Serikov.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas00000000
2Eagle Team - Žibintas00000000
3Maracana00000000
4FC IndEx00000000
5FK Eksperimentas00000000
6El Dorado00000000
7FK Rotalis00000000
8SKK Oniksas00000000
9FK Fortitudo00000000
10FK Polivektris00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gegužė   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: