2019-10-02

XIX-ojo turo anonsas: išbandymai lyderiams ir galimas šampanas B divizione

MFL lygoje šį ketvirtadienį bus sužaisti jau XIX-ojo turo mačai. A divizione komandų lyderių laukia sunkūs išbandymai, o B divizione gali būti iššautas pergalės šampanas. Apie viską plačiau – turo anonse.

 

Pirmoji banga (19:40)
Anksčiausiai į aikštelę išbėgs „Western Union“ ir FK „Ryto“ ekipos. Kol kas komandų rudeniniai rezultatai nėra patys geriausi. Praėjusiame ture WU 2:5 nusileido „Eagle Team“ ekipai ir jau kurį laiką negali pasiekti pergalės. Ne itin gerai žaidžia ir „Rytas“, nors iš pralaimėjimų liūno jam pavyko išlipti ir jau dvi rungtynės iš eilės pasibaigė lygiosiomis. Paskutinės jos buvo su „Fortitudo“, pasibaigusios 5:5.


Pergalės sieks tiek vieni, tiek kiti, nes ją iškovoti būtų pats laikas. Tačiau dar vienas „Ryto“ noras ­– revanšas. Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Rytas“ pralaimėjo net 1:6 ir tai buvo skaudi nesėkmė.


Visgi neaišku ar šįkart „Rytui“ bus lengviau. Jie ir vėl turės žaisti be vartininko Manto Šumskio ir gynėjo Dominiko Stankevič, kurie šiuo metu yra Lietuvos mažojo futbolo rinktinės stovykloje ir „Rytui“ padėti negali.


Tai galėtų būti „Western Union“ koziris, bet ir ši ekipa praėjusiame ture neturėjo nominalaus vartininko, todėl neaišku, kaip bus šįkart.


Kitame ketvirtyje susirems FK „Riešė“ ir FC „IndEx“. Pastarieji į aikštę žengs po įspūdingos pergalės prieš „Spartaką“ praėjusiame ture. Tos rungtynės pasibaigė net 10:0. 


„Riešė“ savo ruožtu po pakankamai atkaklios kovos 3:5 nusileido „Rotaliui“, bet tai buvo eilinis komandos pralaimėjimas, todėl favoritu šioje dvikovoje išlieka „IndEx“ klubas.


Būtent „IndEx“ laimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes rezultatu 5:2. Panašiu rezultatu (5:3) pasibaigė ir paskutinė 2018 metų komandų akistata, tad tendencija kaip ir panaši.


„IndEx“ kapitonas Eduardas Grudinskij prieš šį mačą kalbėjo: „Riešė“ geras ir nėra tikrai lengvai praeinamas varžovas, nors ir yra lentelės apačioje. Manau, jie kovos tikrai duos ir jei mes atsipalaiduosime, blogai baigsis. Manau, jie dabar išgyvena krizę, bet taškų alkis ir noras nutraukti pralaimėjimų seriją gali pateikti siurprizą ir „Riešė“ gali iššauti! Manau, lengva niekam nebus“.


B divizione laukia labai įdomus susitikimas tarp „Signalizacija.lt“ ir FK „Eskperimento“. „Eksperimentas“ po praėjusios savaitės pralaimėjimo 1:7 „Barbakano“ ekipai šansų pakovoti dėl aukso kaip ir nebeturi, tačiau dėl antrosios vietos saugūs jie taip pat negali būti.


Ketvirtoje vietoje esanti „Signalizacija“, kuri prieš savaitę 0:2 pralaimėjo FK VU MIF ekipai, gali būti ta komanda, kuri dar turi šansų kėsintis į antrąją vietą, bet pergalė prieš „Eksperimentą“ jiems būtų būtina.


Tarpusavyje „Eksperimentas“ ir „Signalizacija.lt“ pirmąjį mačą sužaidė taikiai 1:1, bet šįkart taikos aikštėje būti neturėtų ir abi komandos sieks laimėti.


„Žaisime prieš antrą vietą, tai manau vėl bus sunkios rungtynės ir reikės kažkaip rasti tą kelią į vartus“, – trumpai prieš rungtynes kalbėjo „Signalizacijos“ vadovas Simas Sakaitis.


Dar kitame mače favoritą nuspėti yra lengviau. Čia susirems FK „Barbakanas“, kuris čempionų titulą užsitikrinti galės jau ketvirtadienio vakarą, jei jiems pavyks nugalėti MSC ekipą.


MSC komandą paskutiniu metu nugali beveik visos ekipos, todėl „Barbakanas“, žinodamas kokia ši pergalė yra svarbi, sutelks visas jėgas, kad trys taškai atsirastų jų sąskaitoje.


Tiesa, MSC ekipa lengvai tų taškų nėra pasiruošusi atiduoti. Komandos vadovas Adomas Kripas sakė: „Vienintelis tikslas – taškai“.


Tuo metu „Barbakano“ vadovas Romualdas Laurinavičius prieš būsimas rungtynes kalbėjo: „Tikimės sunkių rungtynių. Pirmame rate 4:3 laimėjome. Jaunimą gali kaustyti įtampa, nes pergalės atveju Fanų stadione gali būti šampano ir alaus potvynis“.


Antroji banga (20:40) 

Prieš savaitę sugebėję 2:1 nugalėti A diviziono lyderius FK „El Dorado“, „Maracana“ kolektyvas tęs savo pergalingą žygį, o jiems kelią pastoti bandys antroje vietoje esantis „Eagle Team - Žibintas“.


„Maracana“ išgyvena tikrą pelenės istoriją ir skina vieną pergalę po kitos, kurios leidžia jiems būti trečioje vietoje. Jiems sėkmės linki ir „El Dorado“ ekipa, tačiau vien sėkmės prieš „Eagle Team“ neužteks.


Juk pirmajame tarpusavio mače „Eagle Team“ šventė pergalę rezultatu 5:1, o šiose rungtynėse „Maracana“ versis be diskvalifikuotų Artūro Jeršovo ir Nikolaj Misiuk. Tai yra rimta netektis, galinti lemti galutinę rungtynių baigtį.


Taip pat „Eagle Team“ jaučia, kad turi šansų pasivyti ar net aplenkti „El Dorado“ klubą, bet jiems reikės laimėti visas likusias sezono rungtynes, o prieš būsimą dvikovą „Ereliai“ yra nusiteikę labai rimtai.


„Na tie vyrukai tikrai neprasti, mūsų komandos yra labai panašios, daug žaidėjų abejose komandose yra kartu užaugę tose pačiose futbolo mokyklose, esame bičiuliai ir palaikome gerus santykius. Jie nukovė čempionato lyderius – tai daug pasako, be to pirmajame rate tarp musu buvo tikra „zaruba“, bet tą kartą sėkmė bei žvaigždės buvo mūsų pusėje. Be abejo, stengsimės suburti stipriausią sudėtį kurią galime, tik aišku labai gaila dėl to, kad dar turime kelis svarbius traumuotus žaidėjus. Manau, rezultatą spręs tokios detalės kokią sudėtį kiekviena komanda galės išstatyti, noro kovoti bei laimėti ir tai ar paskirtas mums teisėjas bus geros nuotaikos ir turės noro padirbėti“, – kalbėjo „Eagle Team“ vadovas Aleksandras Dergačiovas.


Kitame mače susirems po skaudžių pralaimėjimų atsitiesti bandantys FK „Spartako“ ir SKK „Onikso“ klubai.


„Oniksas“ šiame sezone net 13:1 sugebėjo nugalėti „Spartaką“, bet „Spartako“ vyrai nori pagerinti šią statistiką savo naudai ir yra nusiteikę pergalingai.


„Su „Oniksu" bandysime spausti varžovą nuo pirmų minučių, tai turi duoti vaisių, nes jie seni jau, turi pavargti . Manau, mūsų pagrindinis koziris bus fizinis pasiruošimas“, – ir vėl pusiau juokais kalbėjo „Spartako“ vadovas Dmitrijus Raksa.


Tuo metu „Oniksas“ nenuvertina varžovų, bet mintys taip pat sukasi apie tris tašku.


„Rungtynės turėtų būti įdomios, nes nei žinau, kaip susirinksime mes, nei žinau, kaip nusteikęs ateis „Spartakas“. Rudenį „Spartakas“ surinko jau atrodo 4 taškus, o mes tik 1, bet nespėliosiu, o viską pamatysime patys“, – kalbėjo „Onikso“ vadovas Edvardas Ruskan.


B divizione susitiks jau seniai tokios geros sportinės formos nebuvęs FK „Volcano“ ir praėjusią savaitę 6:1 MSC ekipą įveikęs FSB „Zenitas“. Abi komandos gerai žino vienas kitą, tad lauks tikrai geros rungtynės.


Tiesa, jose žaisti negalės „Zenito“ vadovas Mark Bogdevič, bet galime būti tikri, kad komandą jis palaikys nuo šoninės linijos.


Pirmojoje sezono dalyje „Zenitas“ sugebėjo 3:1 įveikti „Volcano“ ekipą, tačiau dabar ši komanda rodo puikius rezultatus ir tai gali būti visai kitokios rungtynės.


„Volcano“ demonstruoja labai gerus rezultatus antrame rate, girdėjau kad ten chebra susirinkusi ne išmušinėti kamuolius ir ne voliotis aikštėje, tai labai gerai pažaisime futbolą. Gaila, kad negalėsiu žaisti, nes turiu praleisti rungtynes dėl 3 geltonų kotelių, taip pat kapitonas Tomaš Rudzianiec siunčia linkėjimus iš Turkijos, bet turime sveiką komandą ir slaptą ginklą kuris grižo iš UK, žaidė Anglijos Sekmadienio Lygose ir norės įmerkti saują įvarčių ketvirtadienį“, – sakė M. Bogdevič.


Tuo metu „Volcano“ ekipa apie būsimą mačą atsiliepė taip: „Varžovas stiprus, bet tikrai jaučiame, jog galime laimėti. Jeigu patikimai sužaisime gynyboje, tikrai pasiimsime savo tris taškus“.


Kitame ketvirtyje jėgas išbandys FK „Valčiūnai“ ir FK VU MIF klubai. Abu jie praėjusiame ture šventė pergales, bet tikriausiai kažkam šią savaitę teks nusivilti.


Žiūrint į turnyrinę lentelę, taškų kraitį ir praėjusių rungtynių tarpusavio rezultatą, arčiau nusivylimo turėtų būti FK „Valčiūnai“.


Praėjusį kartą VU MIF laimėjo 6:2 ir komanda bus pasirengusi iškovoti dar vieną pergalę.


Trčioji banga (21:40) 

MFL vakarą užbaigs dar keturios rungtynės. Vienose iš jų susitiks FK „Fortitudo“ ir FK „Polivektris“.


Pirmoji ekipa rudenį demonstruoja labai gerą žaidimą, bet paskutinės dvi jų rungtynės pasibaigė lygiais rezultatais, o šią savaitę „Fortitudo“ ekipai negalės padėti Deividas Maciulevičius.


Įdomu tai, kad pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės taip pat pasibaigė lygiu rezultatu (3:3), bet iš tų lygiųjų šunkelio „Fortitudo“ jau nori pabėgti ir vėl sugrįžti į pergalių kelią.


Tam sutrukdyti bandys „Polivektris“, prieš savaitę laimėjęs pakankamai užtikrintai.


„Žinome kokia yra „Fortitudo“ komanda, todėl ir laukiame kovingų rungtynių, bet mes taip pat ne pėsti ir visi žino mūsų norą kovoti ir, kad su mumis būna sunku, todėl laukia labai įdomios rungtynės“, – sakė „Polivektrio“ vadovas Valentin Baranvoskij.


Po savo antrojo sezono pralaimėjimo kitame mače atsitiesti bandys FK „El Dorado“, bet jų lauks taip pat rimta kapela – FK „Rotalis“. Jie ramiai ir tyliai jau pakilo iki ketvirtosios vietos ir žvalgosi dar aukščiau.


Sezono pradžioje „El Dorado“ 4:1 nugalėjo FK „Rotalį“, bet žaisti lengva nebuvo, tad lengvų rungtynių jie nesitiki ir dabar.


„Laukia komanda kovojanti dėl medalių, bus sunku. Paskutiniai turai. Kiekvienas taškas svarbus kiekvienai komandai. Reikia rinktis ir kovoti tik dėl pergalės“, – rėžė „El Dorado“ kapitonas Martynas Rašinskas.


B divizione į trečią vietą sugrįžęs „Alytis“ sieks joje ir išlikti. Jų laukia „WorldOne United“ komanda, kuri vis dar yra be pergalių,


Natūralu, kad tai sako, jog „Alytis“ yra favoritas, bet visos serijos kažkada baigiasi ir galbūt WOU sugebės iškovoti pirmąją sezono pergalę?


Sunkiai, bet tai įmanoma. Jau ir praėjusiame tarpusavio mače „Alytis“ vargo ir laimėjo tik 3:2, bet šįkart „Alytis“ sieks užtikrintesnės pergalės.


„Tikimės dabar laimėti 4 likusias rungtynes ir baigti sezoną prizinėje vietoje“, – pabrėžė „Alyčio“ vadovas Mykolas Adamavičius.


Paskutinėse rungtynėse FC „Žalia Raudona“ susitiks su SFK „Novovileisk“ klubu. Abi šios komandos prieš savaitę pralaimėjo, tad pergalių jos nori abi.


Kiek neįprastai, bet „Novovileisk“ praėjusio turo rungtynėse neturėjo keitimų, todėl šią savaitę komanda pasistengs susirinkti gausiau.


Visgi poros favoritu turėtume laikyti „Žalią Raudoną“. Ši komanda pirmoje sezono dalyje 4:2 nugalėjo „Novovileisk“ klubą, todėl norėtų ir antrą kartą juos įveikti.


„Visi varžovai yra labai stiprūs, bet žaisime įprastai ir tikimės, kad šįkart pavyks sužaisti geriau nei prieš „Alytį“, – sakė „Žalia Raudona“ vadovas Sigitas Stasevičius.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Rytas00000000
2Eagle Team - Žibintas00000000
3Maracana00000000
4FC IndEx00000000
5FK Eksperimentas00000000
6El Dorado00000000
7FK Rotalis00000000
8SKK Oniksas00000000
9FK Fortitudo00000000
10FK Polivektris00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gegužė   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: