FK Viršuliškės

(Sezono atidarymas, 2014 Balandis)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 37.27

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Andžej JurgilevičVartininkas1992-11-2617878000
17Pavel MordasVartininkas1980-08-1717286000
Michail Krasockij Gynėjas1977-07-2517680000
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585000
Jan SivickijSaugas1978-06-1518690300
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080000
6Jevgenijus Gikas*Saugas1984-02-1418274100
Saulius Barevičius Saugas1981-02-0218495200
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185100
9Pavelas MickelevičiusPuolėjas1985-06-3018967000
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871000
23Ričardas IvanovasPuolėjas1995-09-0317660000

Sezono įvykiai (Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-04-121FK Viršuliškės - Žaibo kirtis0:3
22014-04-122FK Viršuliškės - Metalurg2:1
32014-04-123FK Olimpija - FK Viršuliškės0:5
42014-04-121/8 finaloPSK Vievio žiedas - FK Viršuliškės5:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500217+1415
2GREEN TOWN - FK Eagle Team54012615+1112
3Maracana54012012+812
4FC IndEx54012015+512
5FK Eksperimentas5203811-36
6SKK Oniksas - TEC52031216-46
7FK Fortitudo51041014-43
8FK Rytas51041421-73
9FK Polivektris51041222-103
10FK Rotalis5104717-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
10 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
6 Varžybų:5
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:5
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:5
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
4 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Ernest Plavskij* Komanda:FK Eksperimentas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: