FK Viršuliškės

(Sezono atidarymas, 2014 Balandis)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 36.97

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Andžej JurgilevičVartininkas1992-11-2617878000
17Pavel MordasVartininkas1980-08-1717286000
Michail Krasockij Gynėjas1977-07-2517680000
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585000
Jan SivickijSaugas1978-06-1518690300
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080000
6Jevgenijus Gikas*Saugas1984-02-1418274100
Saulius Barevičius Saugas1981-02-0218495200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871000
23Ričardas IvanovasPuolėjas1995-09-0317660000
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185100
9Pavelas MickelevičiusPuolėjas1985-06-3018967000

Sezono įvykiai (Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-04-121FK Viršuliškės - Žaibo kirtis0:3
22014-04-122FK Viršuliškės - Metalurg2:1
32014-04-123FK Olimpija - FK Viršuliškės0:5
42014-04-121/8 finaloPSK Vievio žiedas - FK Viršuliškės5:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eksperimentas00000000
2El Dorado00000000
3FK Barbakanas00000000
4Eagle Team - Žibintas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: