FK Viršuliškės

(Sezono atidarymas, 2014 Balandis)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 37.34

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Andžej JurgilevičVartininkas1992-11-2617878000
17Pavel MordasVartininkas1980-08-1717286000
Michail Krasockij Gynėjas1977-07-2517680000
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585000
Jan SivickijSaugas1978-06-1518690300
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080000
6Jevgenijus Gikas*Saugas1984-02-1418274100
Saulius Barevičius Saugas1981-02-0218495200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871000
23Ričardas IvanovasPuolėjas1995-09-0317660000
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185100
9Pavelas MickelevičiusPuolėjas1985-06-3018967000

Sezono įvykiai (Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-04-121FK Viršuliškės - Žaibo kirtis0:3
22014-04-122FK Viršuliškės - Metalurg2:1
32014-04-123FK Olimpija - FK Viršuliškės0:5
42014-04-121/8 finaloPSK Vievio žiedas - FK Viršuliškės5:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado88003211+2124
2Maracana86113320+1319
3FC IndEx86023225+718
4GREEN TOWN - FK Eagle Team85123221+1116
5SKK Oniksas - TEC84042224-212
6FK Rytas83142727010
7FK Eksperimentas82061224-126
8FK Rotalis82061528-136
9FK Polivektris81161732-154
10FK Fortitudo81071626-103

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 8

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:7
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
8 Varžybų:8
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
7 Varžybų:7
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
7 Varžybų:7
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
6 Varžybų:7
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:6
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:7
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:6

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Jevgenij Barbarovič Komanda:FK Polivektris
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: