FK Viršuliškės

(Sezono atidarymas, 2014 Balandis)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 37.46

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Andžej JurgilevičVartininkas1992-11-2617878000
17Pavel MordasVartininkas1980-08-1717286000
Michail Krasockij Gynėjas1977-07-2517680000
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585000
Jan SivickijSaugas1978-06-1518690300
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080000
6Jevgenijus Gikas*Saugas1984-02-1418274100
Saulius Barevičius Saugas1981-02-0218495200
Valerij KrasockijPuolėjas1982-04-2317871000
23Ričardas IvanovasPuolėjas1995-09-0317660000
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185100
9Pavelas MickelevičiusPuolėjas1985-06-3018967000

Sezono įvykiai (Sezono atidarymas, 2014 Balandis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-04-121FK Viršuliškės - Žaibo kirtis0:3
22014-04-122FK Viršuliškės - Metalurg2:1
32014-04-123FK Olimpija - FK Viršuliškės0:5
42014-04-121/8 finaloPSK Vievio žiedas - FK Viršuliškės5:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1311025221+3133
2Maracana139135348+528
3GREEN TOWN - FK Eagle Team138235636+2026
4FK Rytas138146137+2425
5FC IndEx138145148+325
6SKK Oniksas - TEC136074547-218
7FK Rotalis134092641-1512
8FK Polivektris133193362-2910
9FK Fortitudo1321103744-77
10FK Eksperimentas1321102353-307

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
17 Varžybų:10
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:11
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:12
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
10 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: