OSS

(Žemaitijos MFL, Pirmasis sezonas)

Komandos vadovas: Donatas Gibieža

Vidutinis amžius: 31.04

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Eimantas BrezgysVartininkas1995-11-1618586100
9Julius SimanauskasGynėjas1983-12-1617484200
4Fortūnatas BučkusGynėjas1991-07-2718276510
3Juozas BakutisGynėjas1984-03-2017471300
18Deivydas NarmontasGynėjas1985-12-2517682200
13Karolis BuivydasGynėjas1995-04-03180841520
5Giedrius Kuzavas*Saugas1990-03-0418075500
14Ignas RazutisSaugas1987-03-1418783000
7Linas PetkevičiusSaugas1986-09-2918680300
10Deividas ReimarisSaugas1997-09-1317465300
11Andrius DomarkasPuolėjas1987-05-28190782000
22Vytautas DaublysPuolėjas1995-01-05180752300
8Donatas GibiežaPuolėjas1985-03-2317880100
15Justas KensminasPuolėjas1992-04-0218990710
77Robertas GibiežaPuolėjas1988-06-1517875300

Sezono įvykiai (Žemaitijos MFL, Pirmasis sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-05-101Telšių komanda - OSS1:13
22014-05-142Pėivelė - OSS1:7
32014-05-233FK Milašaičiai - OSS2:6
42014-05-294OSS - KRATERIS3:2
52014-06-045OSS - Rietavas9:4
62014-06-126OSS - Rietavas12:5
72014-06-187OSS - FK Milašaičiai8:5
82014-07-098OSS - Pėivelė4:3
92014-07-159OSS - Telšių komanda3:0
102014-07-2410OSS - KRATERIS8:6
112014-08-0711OSS - Rietavas11:2
122014-08-1212Telšių komanda - OSS0:3
132014-08-2613FK Milašaičiai - OSS2:5
142014-08-2714OSS - Pėivelė6:3
152014-09-0615OSS - KRATERIS3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Žemaitijos MFLPirmasis sezonasOSS159940Detali istorija
Žemaitijos MFLAtidarymo TAURĖOSS31300Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisOSS5900Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Spalis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: