FK Viršuliškės

(Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)

Komandos vadovas: Artūras Ivanovas

Vidutinis amžius: 35.53

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fkvirsuliskes

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Liudas BogušasVartininkas1993-12-1817570000
5Artūras IvanovasGynėjas1981-01-2418585000
11Oleg KovalevskijGynėjas1980-06-0518893000
3Darius KaziukevičiusGynėjas1981-12-0817685000
24Pavelas SmolkovasSaugas1984-06-1418484000
Paulius SkardinskasSaugas1978-06-0517878000
45Edvinas LašinskasSaugas1990-11-2318267000
8Rimgaudas GirnysSaugas1992-07-0417575000
13Vitalijus GikasSaugas1980-05-1218080100
19Jan SivickijSaugas1978-06-1518690000
10Tomas DelnickasSaugas1980-12-2317990000
9Andrej SokolovSaugas1984-05-0118079000
42Jaroslav Ilcevič* Saugas1996-06-2019281000
99Vadim SavaPuolėjas1979-12-1017185000
23Alan VitkovskijPuolėjas1986-11-2717872200

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2014 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-10-251FK Viršuliškės - FK Amstaff2:0
22014-10-252FK Viršuliškės - FK Valčiūnai1:1
32014-10-253FK Viršuliškės - FK Fortitudo0:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2014 metų sezonasFK Viršuliškės149250Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFK Viršuliškės22117100Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFK Viršuliškės84250Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFK Viršuliškės4700Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisFK Viršuliškės3600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFK Viršuliškės3300Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFK Viršuliškės5500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eksperimentas00000000
2El Dorado00000000
3FK Barbakanas00000000
4Eagle Team - Žibintas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Kovas   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: