FK TEC

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)

Vidutinis amžius: 34.20

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Povilas FrankasVartininkas1985-08-06000
Robert ChoruzijVartininkas1996-07-1517268000
Aurimas BaubkusGynėjas1986-12-26300
Mindaugas BaranauskasGynėjas1983-12-23000
Kęstutis PankaGynėjas1981-06-27000
Darius ŠimanelGynėjas1984-08-28000
Paulius PleškaGynėjas1984-01-01000
Benas RepinskisGynėjas1993-01-04000
Pavel BobinGynėjas1985-03-09000
Juozas PetkelisGynėjas1992-03-18000
Mantas ŽukauskasGynėjas1977-05-15200
Justinas ŽvirblisGynėjas1990-06-06000
Paulius LekarevičiusGynėjas1987-06-13000
Tadas JacinavičiusGynėjas1987-06-0118075000
Matas JuodelisGynėjas1990-05-01000
Aurimas TamulionisSaugas1986-06-11000
Vaidas ŽvirblisSaugas1985-03-18000
Gediminas RepšysSaugas1986-02-22000
Arminas MosteikaSaugas1988-02-06000
Pavel NovenčenkoSaugas1985-10-18000
Tomaš StankevičSaugas1987-05-22000
Mindaugas PūrasSaugas1986-04-25000
Donatas StakauskasSaugas1978-08-16700
Eimantas NorkūnasSaugas1984-02-10000
Ugnius JuozaitisSaugas1993-07-30510
Ričard Jankovskij*Saugas1990-07-31300
Tomas BassusSaugas1977-09-17000
Laurynas ZibolisPuolėjas1979-12-14000
Darius BorisasPuolėjas1990-06-18100
Darius OrvidasPuolėjas1986-08-20000
Liutauras KruopisPuolėjas1987-06-23000
Lukas DukavičiusPuolėjas1994-04-03300

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081FK TEC - FK Geležinis Vilkas5:5
22015-09-152FK Euforija - FK TEC4:6
32015-09-293FK TEC - FC IndEx2:4
42015-10-064FK Plasta - FK TEC2:5
52015-10-145VSG United - FK TEC1:2
62015-10-206SK Nemenčinė - FK TEC2:3
72015-10-287FK TEC - Gerusa2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK TEC72410Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1813146933+3640
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1812337940+3939
3FK Rytas1812248247+3538
4Maracana1811166865+334
5FC IndEx189186975-628
6SKK Oniksas - TEC187296667-123
7FK Rotalis1871103957-1822
8FK Fortitudo1853105151018
9FK Polivektris1841134479-3513
10FK Eksperimentas1821153285-537

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
28 Varžybų:17
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
25 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
19 Varžybų:16
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
19 Varžybų:15
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
18 Varžybų:16
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
16 Varžybų:14
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
12 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
11 Varžybų:16
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
11 Varžybų:16
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Lapkritis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Mūsų partneriai: