FMK Grifas

(Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vaidas KazlauskasVartininkas000
Regimantas RačkelisGynėjas000
Nojus KardokasGynėjas000
Gediminas BedulskisGynėjas400
Žydrūnas KirvaitisGynėjas1001
Egidijus EidukaitisGynėjas100
Tomas LietuvininkasSaugas600
Robertas TaraškevičiusSaugas100
Julius BedulskisSaugas300
Arūnas SakalauskasSaugas200
Tomas PuzaraSaugas400
Sigitas MenčinskasSaugas300
Dainius RiaubaSaugas100
Deividas ŽilovasSaugas200
Edvinas NorkevičiusSaugas300
Tomas JankauskasSaugas200
Audrius BrazaitisPuolėjas000
Raimundas RaguckasPuolėjas1310

Sezono įvykiai (Marijampolė 7x7, 2019 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-02-191FMK Grifas - Sūduviukas15:1
22019-02-253Pilviškiai - FMK Grifas4:13
32019-02-284Kazlų Rūda - FMK Grifas6:4
42019-03-045FMK Grifas - FA Marijampolės City2:8
52019-03-076Sveikata B - FMK Grifas4:2
62019-03-127FMK Grifas - Eurostandartas5:6
72019-03-148Švyturys - Ipukis - FMK Grifas4:0
82019-03-189FMK Grifas - Širvinta5:4
92019-03-211/4 finaloŠvyturys - Ipukis - FMK Grifas9:0
102019-03-25Sveikata B - FMK Grifas4:5
112019-03-28Eurostandartas - FMK Grifas7:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Marijampolė 7x72019 metų sezonasFMK Grifas115511Detali istorija
Marijampolė 7x72018 m. pirmenybės FMK Grifas165952Detali istorija
Marijampolės MFL2018 m. pirmenybėsFMK Grifas1000Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado6600259+1618
2FC IndEx65012216+615
3GREEN TOWN - FK Eagle Team64112817+1113
4Maracana64112214+813
5SKK Oniksas - TEC63031716+19
6FK Rytas62042023-36
7FK Eksperimentas6204816-86
8FK Fortitudo61051218-63
9FK Polivektris61051324-113
10FK Rotalis6105923-143

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
11 Varžybų:5
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
6 Varžybų:6
Edvardas Nuobara Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Tomas Skinder Komanda:FK Polivektris
5 Varžybų:6
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
5 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
5 Varžybų:6
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:5
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Darius Tamašauskas Komanda:Maracana
0 1
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Rugpjūtis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: