FC Žalia Raudona

(MFL, 2019 metų sezonas)
Vidutinis amžius: 31.25

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Sigitas StasevičiusVartininkas1964-02-26000
13Utku BoyraVartininkas1991-07-22000
19Rafael MamedovGynėjas1980-01-05000
Arnas GrygalisGynėjas1996-04-17300
12Vaidas MelnikasGynėjas1990-02-20000
11Linas DabriškaGynėjas1986-04-13000
10Arnas MikelionisGynėjas1992-09-06000
9Raimundas KeršulisGynėjas1994-02-09000
Jaroslavas MedvedevasGynėjas1978-11-26100
4Tadas ŠlimasGynėjas1993-06-06000
2Ignas StasevičiusGynėjas1989-05-31011
6Rokas StasevičiusGynėjas1995-07-07020
5Augustinas TrinkūnasSaugas1989-11-261210
Marius ŠkadauskasSaugas1991-07-22810
Mantas PerednisSaugas1994-10-01210
Kostas StrielkūnasSaugas1998-01-26000
16Virgilijus ŽutautasSaugas1960-03-25000
7Paulius LingysSaugas1989-07-14000
Domas JunčaPuolėjas1998-01-111040
15Ignas BrazinskasPuolėjas1998-07-29430
Tomas ArėškaPuolėjas1998-02-27185751300
14Arnas ŠukysPuolėjas1991-08-15200
18Gediminas AismontasPuolėjas1992-05-19000
Kęstutis PlatūkisPuolėjas1997-05-04400
17Ronaldas NagrockisPuolėjas1985-05-08400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFC Žalia Raudona203532Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC Žalia Raudona2263131Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC Žalia Raudona226530Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFC Žalia Raudona1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: