FK Nadruvis

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 30.67

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Jaroslavas JanauskasVartininkas1994-05-1018065010
Modestas MarcinkevičiusVartininkas1994-08-1219585000
Deividas MartinavičiusGynėjas1992-07-0918288000
11Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
Saimonas KupstaitisGynėjas1995-11-1618294010
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
8Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100011
Giedrius MurauskasGynėjas1974-09-0417680000
Giedrius MozūraitisGynėjas1986-12-2818798100
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
78Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575110
Kazys StoknaGynėjas1986-12-1918380000
Erikas HiksaGynėjas1990-01-1117570000
13Mindaugas RipinskasGynėjas1992-11-2218075020
Jonas AkelisSaugas1993-06-2417874000
Lukas SedleckasSaugas1995-04-1818280000
100Artūras GečasSaugas1990-08-2018685000
17Karolis BielevičiusSaugas1995-07-0718492100
2Alex KaskoSaugas1989-08-0318090000
10Martynas VorušilaSaugas1997-11-2818474400
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373020
88Lukas RimkusSaugas1997-03-1217870120
18Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
16Arnoldas StanelisPuolėjas1991-03-0118084200
N/AAurimas BerželionisPuolėjas1988-09-2318070000
Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567100

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-162FK Nadruvis - Šturmas2:0
32019-06-303FK Nadruvis - Sparta2:2
42019-07-074Baltic Transline - FK Nadruvis8:0
52019-07-145FC Garliavos United - FK Nadruvis4:0
62019-07-216FK Nadruvis - Ruedus1:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119FK Nadruvis - Šturmas0:7
92019-08-1810Baltic Transline - FK Nadruvis3:2
102019-08-25Ruedus - FK Nadruvis1:0
112019-09-01FC Garliavos United - FK Nadruvis6:0
122019-09-08Sparta - FK Nadruvis3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasFK Nadruvis1211101Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Audrius Veikutis Komanda:Maracana
0 3
Gruodis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: