Baltic Transline

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 28.49


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Deividas KurpisVartininkas200
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-1418373100
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Augustas MikalonisGynėjas1994-06-1918475000
Andrius PetraškaGynėjas1989-10-1918578000
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088010
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272200
Audrius PetraškaGynėjas1987-03-1317165010
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565300
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070700
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469500
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972000
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770010
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180000
Eligijus LipskisSaugas18684100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366000
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680510


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline2330Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team44002411+1312
2El Dorado4400187+1112
3FC IndEx43011411+39
4Maracana3201115+66
5FK Eksperimentas42028806
6FK Fortitudo410369-33
7SKK Oniksas - TEC41031015-53
8FK Rytas41031015-53
9FK Polivektris3102816-83
10FK Rotalis4004315-120

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
5 Varžybų:4
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
4 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
4 Varžybų:4
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
3 Varžybų:3
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
3 Varžybų:4
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
3 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:3
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
3 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FC IndEx
0 1
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Vytautas Zemleckas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: