Baltic Transline

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 28.73


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Armantas SlaninaVartininkas1998-07-1418373100
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
Deividas KurpisVartininkas200
Augustas MikalonisGynėjas1994-06-1918475000
Andrius PetraškaGynėjas1989-10-1918578000
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088010
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272200
Audrius PetraškaGynėjas1987-03-1317165010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565300
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070700
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469500
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972000
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770010
Karolis GrefasSaugas1991-04-0818177000
Nerijus JurkonisSaugas1987-07-0519180000
Eligijus LipskisSaugas18684100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366000
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680510


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: