FSB Zenitas

(MFL, 2020 metų sezonas)


Vidutinis amžius: 25.82

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Ilja BitarishviliVartininkas1996-10-31000
Artūr DubovskichVartininkas1993-04-10000
1Ernest StupakGynėjas1997-02-13100
11Raimund AndruškevičGynėjas1997-03-17000
4Arnold ŠvaikovskijGynėjas1997-01-09311
21Samir MustafajevGynėjas1988-07-22200
23Martynas TraskovskijGynėjas1997-06-23100
3Oleg KorsakGynėjas1987-06-28100
5Robert KomoliubioGynėjas1995-05-04110
17Robert FedorovičGynėjas1997-01-17000
2Deimontas ŽuralovičiusGynėjas1997-04-18000
77Mark BogdevičSaugas1996-07-02220
Daniel GuleckijSaugas1999-04-04200
Tomaš KorkutSaugas1995-01-07200
11Tomas RudzianecSaugas1992-01-29610
19Artur SerikovSaugas1994-01-21510
24Roman DanilčevSaugas300
7Nikita TichonovPuolėjas1997-06-10200
8Arnold BeperščPuolėjas1995-05-07310
15Davit GabrielyanPuolėjas1992-12-14100
14Nikita VerbickijPuolėjas1999-12-20000
Viačeslav RodevičPuolėjas1986-03-30300


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFSB Zenitas203871Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFSB Zenitas2269251Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFSB Zenitas2263100Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFSB Zenitas92470Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFSB Zenitas1300Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFSB Zenitas3951Detali istorija
Vasaros MFL2017 m. vasaraFSB Zenitas81820Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1311025221+3133
2Maracana139135348+528
3GREEN TOWN - FK Eagle Team138235636+2026
4FK Rytas138146137+2425
5FC IndEx138145148+325
6SKK Oniksas - TEC136074547-218
7FK Rotalis134092641-1512
8FK Polivektris133193362-2910
9FK Fortitudo1321103744-77
10FK Eksperimentas1321102353-307

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:12
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
17 Varžybų:10
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:11
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:12
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:12
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
10 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:13
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Gražvydas Bučys Komanda:Maracana
1 0
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: