Baltic Transline

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.50


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Deividas KurpisVartininkas110
Gediminas LaukevičiusVartininkas1988-08-1317569000
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
0Ernestas BernotaVartininkas1994-04-0218085000
Tomas KrunkaitisGynėjas1993-02-1818380032
Karolis ViselgaGynėjas1998-12-2818180010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272200
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375010
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565000
Augustas LapūnasSaugas1997-04-3017873100
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366200
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469210
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070500
Eligijus LipskisSaugas18684010
Mindaugas MinevičiusSaugas1998-06-2517674000
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: