FK Nadruvis

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 30.88

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Jaroslavas JanauskasVartininkas1994-05-1018065010
Modestas MarcinkevičiusVartininkas1994-08-1219585000
Kazys StoknaGynėjas1986-12-1918380000
Erikas HiksaGynėjas1990-01-1117570000
13Mindaugas RipinskasGynėjas1992-11-2218075020
Deividas MartinavičiusGynėjas1992-07-0918288000
11Airidas PoškaGynėjas1991-03-1118682000
Saimonas KupstaitisGynėjas1995-11-1618294010
50Arūnas KavaliauskasGynėjas1964-01-0817290000
8Egidijus DigrysGynėjas1990-01-01184100011
Giedrius MurauskasGynėjas1974-09-0417680000
Giedrius MozūraitisGynėjas1986-12-2818798100
12Vytautas LeknickasGynėjas1978-02-2818385000
78Giedrius BalnanosisGynėjas1979-04-2917575110
7Mindaugas VaitiekaitisSaugas1980-01-0617373020
88Lukas RimkusSaugas1997-03-1217870120
18Vilius ŠiugždinisSaugas1992-04-1517367000
Jonas AkelisSaugas1993-06-2417874000
Lukas SedleckasSaugas1995-04-1818280000
100Artūras GečasSaugas1990-08-2018685000
17Karolis BielevičiusSaugas1995-07-0718492100
2Alex KaskoSaugas1989-08-0318090000
10Martynas VorušilaSaugas1997-11-2818474400
N/AAurimas BerželionisPuolėjas1988-09-2318070000
Edvinas KorysPuolėjas1998-01-2817567100
16Arnoldas StanelisPuolėjas1991-03-0118084200

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-162FK Nadruvis - Šturmas2:0
32019-06-303FK Nadruvis - Sparta2:2
42019-07-074Baltic Transline - FK Nadruvis8:0
52019-07-145FC Garliavos United - FK Nadruvis4:0
62019-07-216FK Nadruvis - Ruedus1:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119FK Nadruvis - Šturmas0:7
92019-08-1810Baltic Transline - FK Nadruvis3:2
102019-08-25Ruedus - FK Nadruvis1:0
112019-09-01FC Garliavos United - FK Nadruvis6:0
122019-09-08Sparta - FK Nadruvis3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasFK Nadruvis1211101Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasFK Nadruvis121740Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasFK Nadruvis122160Detali istorija
Kauno MFL 8x82016 m. sezonasFK Nadruvis91511Detali istorija
Kauno MFL 8x82015 m. sezonasFK Nadruvis152020Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Ads Auto Nemenčinė86022218+418
2WorldOne United85123520+1516
3FK Juventus.lt84223124+714
4Žvėryno bulls83232933-411
5FK Barbakanas81251524-95
6SKK Oniksas81161528-134

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Danielius Vaitkus Komanda:Žvėryno bulls
11 Varžybų:8
Donatas Dromantas Komanda:FK Juventus.lt
10 Varžybų:8
Edvin Moroz* Komanda:WorldOne United
7 Varžybų:8
Edgaras Kalkys Komanda:WorldOne United
6 Varžybų:8
Daniel Žukovski Komanda:Žvėryno bulls
6 Varžybų:8
Renatas Šinkevičius Komanda:WorldOne United
5 Varžybų:8
Edgaras Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
5 Varžybų:8
Rokas Smilga Komanda:FK Barbakanas
4 Varžybų:2
Arūnas Anusevičius Komanda:Ads Auto Nemenčinė
3 Varžybų:8
Raimondas Braziulis Komanda:SKK Oniksas
3 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Jurij Pantiuchin Komanda:FK Juventus.lt
1 0
Victor Cachay Grande Komanda:WorldOne United
0 1
Karolis Grinevičius Komanda:FK Barbakanas
0 1
Povilas Žitkus Komanda:FK Barbakanas
0 1
Rafal Babič Komanda:FK Barbakanas
0 1
Haroldas Tamulynas Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Julius Lučinskas Komanda:FK Barbakanas
0 1
Evaldas Pliavga Komanda:SKK Oniksas
0 1
Žilvinas Beresnevičius Komanda:FK Barbakanas
0 1
Andžej Polinski Komanda:FK Juventus.lt
0 1
Vasaris   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Mūsų partneriai: