Sparta

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 24.24

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
90Matas KavaliauskasVartininkas2004-01-0117370000
1Martynas AntanaitisVartininkas1995-12-2518678110
50Egidijus ŠereikaVartininkas1982-04-0418085000
13Deividas PaškevičiusGynėjas1974-10-1317475110
9Vytautas LaurinaitisGynėjas1995-05-0118070000
5Donatas RokasGynėjas1993-11-1418190010
36Jonas GrigaitisGynėjas1997-01-0117675000
69Antanas LiepuoniusGynėjas1996-01-1517782000
7Giedrius SavukaitisSaugas1996-05-02930
Deividas ŠirvaitisSaugas2003-00-00000
12Matas VenslauskasSaugas1997-09-13000
3Liudas BalčiūnasSaugas2001-02-0218572100
2Naglis BalčiūnasSaugas1999-08-0618070100
Laurynas DanieliusPuolėjas1996-07-23000
23Rokas BalčiūnasPuolėjas1997-07-0719080000
10Nojus ŠimkonisPuolėjas2003-01-01100
16Ridas MartinkevičiusPuolėjas1999-06-0317559120
11Airidas BublaitisPuolėjas1999-09-0917368100
8Rytis GaidysPuolėjas1995-02-03510
99Erikas PaškevičiusPuolėjas2002-03-10177621120

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091Sparta - Baltic Transline2:3
22019-06-162FC Garliavos United - Sparta0:7
32019-06-303FK Nadruvis - Sparta2:2
42019-07-145Baltic Transline - Sparta1:4
52019-07-216Pozityvūs - Sparta1:2
62019-07-287Sparta - Šturmas2:2
72019-08-048Ruedus - Sparta2:4
82019-08-119Sparta - FC Garliavos United0:2
92019-08-1810Sparta - Pozityvūs0:6
102019-08-25Sparta - Šturmas3:1
112019-09-08Sparta - FK Nadruvis3:1
122019-09-15Ruedus - Sparta1:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasSparta1232110Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasSparta125221Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasSparta123641Detali istorija
Šakių AŠMFL2015 m. sezonasSparta144160Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado00000000
2FK Barbakanas00000000
3Eagle Team - Žibintas00000000
4FK Eksperimentas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Gegužė   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Mūsų partneriai: