Pozityvūs

(Kauno MFL, 2019 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 29.12


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
19Ignas RaštutisVartininkas2000-03-20185781610
1Mindaugas DaniūnasVartininkas1989-05-0417588000
Domantas ČibirasGynėjas1997-01-1319177000
18Raimondas PerednisGynėjas1986-07-0917680000
Arvydas VidutisGynėjas1969-07-0217785100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius DaniūnasGynėjas1995-10-0818086000
13Romanas IngaunisGynėjas1985-10-2517770112
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
Matas GecevičiusSaugas1997-07-2418074010
7Tomas RaštutisSaugas2001-10-29182772600
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
Lukas KarosasSaugas2003-06-2118269110
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570100
Karolis GaižaitisSaugas2002-05-2918265000
Džiugas AndriuškevičiusSaugas1996-08-1118882220
Skirmantas DžezulskisSaugas1996-11-0119481000
16Dovydas PociūnasPuolėjas1995-11-0118680000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268000
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694000
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369000
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772100
Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-1319080520

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-303Pozityvūs - Baltic Transline4:1
32019-07-074FC Garliavos United - Pozityvūs3:5
42019-07-145Pozityvūs - Šturmas2:7
52019-07-216Pozityvūs - Sparta1:2
62019-07-287Pozityvūs - Ruedus3:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119Ruedus - Pozityvūs1:9
92019-08-1810Sparta - Pozityvūs0:6
102019-08-25Baltic Transline - Pozityvūs2:6
112019-09-01Šturmas - Pozityvūs2:8
122019-09-15FC Garliavos United - Pozityvūs2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs2810Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Pozityvūs220092+76
2FC Garliavos United211064+24
3Sparta210135-23
4Baltic Transline201137-41
5FK Nadruvis200236-30

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Matas Gecevičius Komanda:Pozityvūs
4 Varžybų:2
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
2 Varžybų:2
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
2 Varžybų:2
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
2 Varžybų:2
Normanas Staniulis Komanda:FK Nadruvis
1 Varžybų:1
Lukas Karpavičius Komanda:Sparta
1 Varžybų:1
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 Varžybų:2
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
1 Varžybų:2
Julius Stonkus Komanda:Baltic Transline
1 Varžybų:2
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
1 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Irakli Kartvelishvili Komanda:FK Nadruvis
0 2
Giedrius Mozūraitis Komanda:FK Nadruvis
1 0
Aurimas Sedula Komanda:Sparta
1 0
Dainius Kuršvietis Komanda:FC Garliavos United
0 1
Julius Stonkus Komanda:Baltic Transline
0 1
Saimonas Kupstaitis Komanda:FK Nadruvis
0 1
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
0 1
Karolis Viselga Komanda:Baltic Transline
0 1
Rimvydas Iškauskas Komanda:FC Garliavos United
0 1
Deividas Kurpis Komanda:Baltic Transline
0 1
Liepa   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: