Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 28.25


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1MIndaugas DaniūnasVartininkas1989-05-0417588000
19Ignas RaštutisVartininkas2000-03-20185781310
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius DaniūnasGynėjas1995-10-0818086000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
Domantas ČibirasGynėjas1997-01-1319177000
Arvydas VidutisGynėjas1969-07-0217785100
18Raimondas PerednisGynėjas1986-07-0917680000
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
13Romanas IngaunisGynėjas1985-10-2517770100
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570100
Džiugas AndriuškevičiusSaugas1996-08-1118882220
Karolis GaižaitisSaugas2002-05-2918265000
Skirmantas DžezulskisSaugas1996-11-0119481000
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
Matas GecevičiusSaugas1997-07-2418074010
7Tomas RaštutisSaugas2001-10-29182771800
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
Lukas KarosasSaugas2003-06-2118269110
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369000
Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-1319080310
16Dovydas PociūnasPuolėjas1995-11-0118680000
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268000
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-303Pozityvūs - Baltic Transline4:1
32019-07-074FC Garliavos United - Pozityvūs3:5
42019-07-145Pozityvūs - Šturmas2:7
52019-07-216Pozityvūs - Sparta1:2
62019-07-287Pozityvūs - Ruedus3:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119Ruedus - Pozityvūs1:9
92019-08-1810Sparta - Pozityvūs0:6
102019-08-251Baltic Transline - Pozityvūs

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasPozityvūs104070Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Pozityvūs97024018+2221
2FC Garliavos United96033119+1218
3Šturmas84222417+714
4Sparta94232319+414
5Baltic Transline84132116+513
6FK Nadruvis91261035-255
7Ruedus8017732-251

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Raštutis Komanda:Pozityvūs
18 Varžybų:7
Ignas Raštutis Komanda:Pozityvūs
13 Varžybų:6
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
10 Varžybų:9
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
9 Varžybų:9
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
8 Varžybų:7
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:6
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
6 Varžybų:4
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
5 Varžybų:6
Julius Stonkus Komanda:Baltic Transline
5 Varžybų:8
Paulius Daukšys Komanda:Šturmas
4 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 4
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
0 3
Andrius Buteikis Komanda:Ruedus
0 3
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 1
Artūras Armonas Komanda:FC Garliavos United
1 1
Jokūbas Zalepūga Komanda:Šturmas
0 2
Mindaugas Vaitiekaitis Komanda:FK Nadruvis
0 2
Džiugas Andriuškevičius Komanda:Pozityvūs
0 2
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 2
Egidijus Pašukevičius Komanda:FC Garliavos United
0 2
Rugpjūtis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: