Pozityvūs

(Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 28.54


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1MIndaugas DaniūnasVartininkas1989-05-0417588000
19Ignas RaštutisVartininkas2000-03-20185781610
13Romanas IngaunisGynėjas1985-10-2517770112
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
Domantas ČibirasGynėjas1997-01-1319177000
18Raimondas PerednisGynėjas1986-07-0917680000
Arvydas VidutisGynėjas1969-07-0217785100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius DaniūnasGynėjas1995-10-0818086000
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570100
Karolis GaižaitisSaugas2002-05-2918265000
Džiugas AndriuškevičiusSaugas1996-08-1118882220
Skirmantas DžezulskisSaugas1996-11-0119481000
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
Matas GecevičiusSaugas1997-07-2418074010
7Tomas RaštutisSaugas2001-10-29182772600
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
Lukas KarosasSaugas2003-06-2118269110
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369000
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772100
Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-1319080520
16Dovydas PociūnasPuolėjas1995-11-0118680000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268000
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694000

Sezono įvykiai (Kauno MFL 8x8, 2019 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-06-091FK Nadruvis - Pozityvūs2:4
22019-06-303Pozityvūs - Baltic Transline4:1
32019-07-074FC Garliavos United - Pozityvūs3:5
42019-07-145Pozityvūs - Šturmas2:7
52019-07-216Pozityvūs - Sparta1:2
62019-07-287Pozityvūs - Ruedus3:1
72019-08-048Pozityvūs - FK Nadruvis6:1
82019-08-119Ruedus - Pozityvūs1:9
92019-08-1810Sparta - Pozityvūs0:6
102019-08-25Baltic Transline - Pozityvūs2:6
112019-09-01Šturmas - Pozityvūs2:8
122019-09-15FC Garliavos United - Pozityvūs2:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL 8x82019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL 8x82018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL 8x82017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Pozityvūs129035424+3027
2FC Garliavos United129034220+2227
3Sparta127233322+1123
4Šturmas126243229+320
5Baltic Transline125162728-116
6FK Nadruvis121291145-345
7Ruedus1211101041-314

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Raštutis Komanda:Pozityvūs
26 Varžybų:10
Ignas Raštutis Komanda:Pozityvūs
16 Varžybų:9
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
14 Varžybų:12
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
11 Varžybų:12
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
9 Varžybų:11
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
8 Varžybų:10
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
7 Varžybų:6
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
7 Varžybų:9
Rytis Gaidys Komanda:Sparta
5 Varžybų:7
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL 8x8
Sezonas
FotoInformacija
Justas Venckūnas Komanda:Šturmas
0 5
Deividas Karlauskas Komanda:FC Garliavos United
0 4
Artūras Armonas Komanda:FC Garliavos United
1 2
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
0 3
Andrius Buteikis Komanda:Ruedus
0 3
Egidijus Pašukevičius Komanda:FC Garliavos United
0 3
Romanas Ingaunis Komanda:Pozityvūs
2 0
Artiom Spelman Komanda:FC Garliavos United
1 1
Haroldas Dagys Komanda:FC Garliavos United
1 1
Deividas Laškevičius Komanda:Ruedus
1 1
Gruodis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Mūsų partneriai: