Baltic Transline

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 27.49


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Deividas KurpisVartininkas110
Gediminas LaukevičiusVartininkas1988-08-1317569000
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
0Ernestas BernotaVartininkas1994-04-0218085000
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272200
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375010
Tomas KrunkaitisGynėjas1993-02-1818380032
Karolis ViselgaGynėjas1998-12-2818180010
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366200
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469210
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070500
Eligijus LipskisSaugas18684010
Mindaugas MinevičiusSaugas1998-06-2517674000
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565000
Augustas LapūnasSaugas1997-04-3017873100
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972100
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Garliavos United127233314+1923
2Pozityvūs127233923+1623
3Sparta126332015+521
4FK Nadruvis124262533-814
5Baltic Transline1211101446-324

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
Turas 12

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
18 Varžybų:11
Domas Andreikėnas Komanda:FC Garliavos United
16 Varžybų:12
Matas Gecevičius Komanda:Pozityvūs
9 Varžybų:11
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
6 Varžybų:11
Irakli Kartvelishvili Komanda:FK Nadruvis
6 Varžybų:10
Dovydas Monkus Komanda:Baltic Transline
5 Varžybų:10
Nikhil Ayyappa Komanda:FK Nadruvis
4 Varžybų:10
Giedrius Savukaitis Komanda:Sparta
4 Varžybų:10
Lukas Karpavičius Komanda:Sparta
4 Varžybų:10
Ridas Martinkevičius Komanda:Sparta
3 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: Kauno MFL
Sezonas
FotoInformacija
Irakli Kartvelishvili Komanda:FK Nadruvis
1 4
Tomas Krunkaitis Komanda:Baltic Transline
2 2
Erikas Paškevičius Komanda:Sparta
0 4
Giedrius Mozūraitis Komanda:FK Nadruvis
2 1
Artūras Matulionis Komanda:FC Garliavos United
0 3
Paulius Sirotavičius Komanda:Pozityvūs
0 3
Edvardas Bakūnas Komanda:FC Garliavos United
1 1
Matas Gecevičius Komanda:Pozityvūs
1 1
Ridas Martinkevičius Komanda:Sparta
1 1
Aurimas Sedula Komanda:Sparta
1 1
Rūgsėjis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: