Varžybų informacija

FK Rytas
MFL 2019 metų sezonas
2019-05-02 19:40:00
Stadionas: II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai: Dalius Ramanauskas

6:1


SKK Oniksas - TEC

Šiose varžybose žaisti negali!
Eduardas Tučinskis

Įvarčiai
Aivydas Ruškys1:0 15:00
Aivydas Ruškys2:0 25:00
Valdemar Šaveiko3:0 29:00
Valdemar Šaveiko4:0 30:00
4:1 43:00 Leonid Lisovskij
Aivydas Ruškys5:1 44:00
Aivydas Ruškys6:1 49:00

Įspėjimai
Valdemar Šaveiko 13:00

Varžybose dalyvavo
Marek Novosielskij*
Valdemar Šaveiko
Grigorij Kisel
Dominik Stankevič
Deividas Petravičius
Aivydas Ruškys
Kasparas Naskauskas
Albertas Šaveiko
Andrius Mačėnas
Edvardas Ruskan
Vitalij Ivanovskij
Almantas Tamulionis
Abdo Zein-al-Abedeen
Aurimas Baubkus
Justas Orantas
Oleg Ivanovskij
Leonid Lisovskij
Arminas Lapinskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2021-06-17MFL2021 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas5:5
2020-10-22MFL2020 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas1:3
2020-06-11MFL2020 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC1:3
2019-09-19MFL2019 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas2:2
2018-08-30MFL2018 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas4:3
2018-06-07MFL Taurė2018 metaiFK Rytas - SKK Oniksas - TEC3:2
2018-03-29MFL2018 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC6:1
2017-09-07MFL2017 metų sezonasFK Rytas - SKK Oniksas - TEC3:4
2017-04-06MFL2017 metų sezonasSKK Oniksas - TEC - FK Rytas0:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team64113420+1413
2FK Fortitudo64021914+512
3SKK Oniksas - TEC63122523+210
4FC IndEx63121619-310
5FK Dinamika63032321+29
6Maracana63031720-39
7FK Rytas61141225-134
8El Dorado6024913-42

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
12 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
9 Varžybų:5
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
8 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:6
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
7 Varžybų:6
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
6 Varžybų:4
Simonas Stankevičus Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:3
Deividas Linauskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
5 Varžybų:5
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
5 Varžybų:4
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 0
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 1
Mark Bogdevič Komanda:FK Rytas
0 1
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 1
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
0 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
0 1
Birželis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Mūsų partneriai: