2023-08-24

B divizionas. 16 turo anonsas

Sezonas nenumaldomai artėja prie finišo tiesiosios, o klausimų dėl medalininkų anaiptol nemažėja. Tiesa, po praėjusio turo net ir teorinius šansus kabintis į medalius prarado Tornado ekipa, tačiau pirmos penkios diviziono komandos vis dar gali pasistumdyti pečiais dėl vietos MFL sezono uždarymo renginyje.

20 val.Fanų III ketvirtis

FK Riešė (10 taškų) – FM Vilniaus Vytis (28 tšk.)

Kuomet komandos susitiko pirmame rate Riešės sąskaitoje buvo 4, o FM Vilniaus Vytis – 6 taškai. Tuo metu abi komandos trypčiojo apatinėje turnyrinės lentelės dalyje ir dar nebuvo visiškai aišku, kuri iš jų grimstelės į dugną, o kuri – šaus į viršų.

Nūnai Riešė su 10 taškų kraičiu yra pačiame diviziono dugne, o 28 taškus turintys Vyčiai žengia trečioje vietoje. Ir ne šiaip žengia, o turi pačias realiausias galimybes finišuoti ant pačio aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio, nes po mačo su Rieše jų laukia akistatos su pirmenybių lyderiais – Grija ir VRFM, o finaliniam akordui bus patiektos Žalia Raudona ir WorldOne United. Tereikia viską laimėti – ir B diviziono auksas atiteks FM Vilniaus Vytis.

Bet visa tai bus spalį. O kol kas Vyčių laukia paskutinis MFL vasaros futbolo pasispardymas su Rieše. Vertinant komandų pozicijas ir paskutinių pasirodymų dinamiką, klausimų dėl nugalėtojų nėra. FM Vilniaus Vytis po vasaros pertraukos du kartus po 10:2 sutriuškino Eksperimentą ir VU MIF, o paskutiniame ture 6:4 palaužė kovingą FK Tornado kolektyvą. Tuo metu Riešė 1:13 atsiėmė nuo VRFM, 2:5 nusileido Žalia Raudona ekipai ir 0:1 turėjo pripažinti Eksperimento pranašumą.

Pirmame rate FM VV tarpusavio dvikovą laimėjo 7:2. Tada Matas Gudaitis sukalė 5 golasus, Riešė pasiėmė 3 geltonas korteles, tačiau dar svarbesnis niuansas, kad riešininkai tąkart surinko 11 žaidėjų sudėtį, o Vyčiai – tik 10. Visgi atėjus vasarai Riešė palaipsniui nustojo rinktis į rungtynes, buvo turų kai žaidė ne šiaip mažumoje, o turėdama dviejų žaidėjų minusą, tad ir skaudžių pralaimėjimų serija nestebina. Savo ruožtu Vyčiai jaučia medalių skonį, renkasi pakankamai gausiai ir kokybiškai, mėgaujasi žaidimu ir štampuoja pergales. Ir neabejotinai sieks suštampuoti dar vieną, nes potencialiems čempionams prarasti taškus su autsaideriais būtų nedovanotina ir neatleistina.
PROGNOZĖ. 1:9

Fanų IV ketvirtis

WorldOne United (12 tšk.) – FK VU MIF (25 tšk.) 

Kuomet komandos susitiko pirmame rate WorldOne United sąskaitoje buvo 6, o VU MIF turėjo vos 7 taškus. Tuo metu atrodė, kad ne tik WOU, bet ir Studentų medalinėms ambicijoms jam galima skambinti laidotuvių maršus. Nūnai situacija šiek tiek kitokia. WOU šansų ir ambicijų jau seniai nebeturi. Tik VU MIF vis dar laikosi ir nepasileidžia.

Tiesą sakant, Studentai galėjo atsisveikinti su faktinėmis viltimis dar praėjusiame ture, tačiau paneigdami visas prognozes 5:3 nugalėjo diviziono lyderius – ir šiuo metu nuo bronzinės pozicijos atsilieka 3-imis, o nuo auksinės – tik 6 taškais. Faktas, kad šiose penkių komandų lenktynėse VU MIF situacija nėra pati palankiausia, nes VRFM ir FM Vilniaus Vytis turi po vienerias rungtynes atsargoje, bet visgi dar yra tikimybė, kad laimėjus visas likusias rungtynes kažkokie medaliai Studentams gali ir sužibėti. Aišku, yra ir kitokia tikimybė, nes VU MIF anaiptol nebėra savo likimo kalviais.

VU MIF atstovai ne kartą minėjo, kad apie medalius jie negalvoja, tiesiog kiekvienose rungtynėse eina į aikštę kovoti dėl pergalės. Tikriausiai tą patį galima pasakyti ir apie WOU. Jei ir buvo kažkokių minčių bei aspiracijų prieš sezoną, šiuo metu liko tik elementarus žaidimas dėl pergalių ir paties futbolo. Tiesa, su pergalėmis pas WOU nekažką, po vasaros pertraukos pralaimėtos visos trejos žaistos rungtynės, bendru santykiu 8:16. Tuo metu VU MIF po vasaros atostogų sugrįžo katastrofišku pasirodymu 2:10 su FM VV, bet po to susiėmė ir 5:2 įveikė MSC bei 5:3 palaužė Griją.

Pirmasis tarpusavio mačas šį sezoną baigėsi Studentų laimėjimu 7:3. Apskritai per visą 10-ies tarpusavio dvikovų istoriją VU MIF laimėjo 8 kartus, o WOU – tik 2. Tačiau tai nereiškia, kad pergalė ir 3 taškai automatiškai krinta į VU MIF sąskaitą. WOU pasižymi kietu charakteriu ir sugebėjimu pateikti nemalonias (varžovams) staigmenas. Nemalonių staigmenų (sau) šį sezoną pateikė ir VU MIF. Visgi labai tikėtina, kad šį kartą bus apsieita be staigmenų ir laimės ta komanda, kuriai pergalė yra svarbesnė nei tiesiog pasižaidimas.
PROGNOZĖ. 2:6

21 val.Fanų III ketvirtis

VRFM (30 tšk.) – FC Žalia Raudona (27 tšk.) 

Centrinės turo rungtynės. Kuomet komandos susitiko pirmame rate VRFM sąskaitoje buvo 15 taškų, o Žalia Raudona savo kraityje turėjo 8 taškelius. Kitaip sakant, VRFM per pirmus 5 turus laimėjo viską ir prieš visus, o Žalia Raudona barstė taškus į kairę ir į dešinę. Tačiau pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi būtent žalių ir raudonų pergale 4:3.

Tose rungtynėse VRFM jau 5 min. išsisveržė į priekį ir atrodė, kad pergalių serija lemta tęstis. Tiesa, Žalia Raudona 35 min. rezultatą išlygino, bet Albertas Voskunovičius tuoj pat sugrąžino pranašumą VRFM ekipai. Atrodė, kad surimtėję tikrai nebepaleis pergalės, o pasinaudoję varžovų paliktomis erdvėmis – dar ir padidins savo persvarą. Tačiau gavosi priešingai. Nuo 43 iki 47 minutės Žalia Raudona sumušė tris įvarčius, VRFM sugebėjo atsakyti tik vienu – ir nuaidėjus finaliniam arbitro švilpukui pergale džiaugėsi ne triukšminga VRFM torsida, o Žalia Raudona palaikymo grupė.

Šiuo metu situacija turnyrinės lentelės viršūnėje dar subtilesnė. VRFM vos tašku atsilieka nuo pirmą vietą užimančios Grijos ir trimis taškai lenkia ketvirtoje vietoje esančią ŽR komandą, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau už savo varžovus. Kita vertus, tarp likusių penkių VRFM varžovų net keturi tęsia kovą dėl medalių. O tai reiškia, kad kiekviena tarpusavio akistata gali būti lemtinga.

Praėjusį ketvirtadienį VRFM ekipa ilsėjosi, o savo paskutinėse žaistose rungtynėse rugpjūčio 10 d. 8:3 sudorojo WOU komandą. Tuo metu Žalia Raudona praėjusį ketvirtadienį WOU ekipą įveikė 3:2, ir tik po labai sunkios kovos. Tačiau buvusios kovos, pergalės ir rezultatai mažai ką reiškia. Jei abi komandos surinks optimalias sudėtis, galima tikėtis ne tik atkaklios kovos, bet ir nedidelės VRFM persvaros. Tačiau jei VRFM gretose bus daugiau auklėtinių, nei trenerių, tada žali ir raudoni turės puikų šansą pasiimti visus 3 taškus ir maksimaliai pakelti įtampą turnyrinės lentelės viršutinėje dalyje.
PROGNOZĖ. 3:4

Fanų IV ketvirtis

FK Tornado (16 tšk.) – MSC (12 tšk.)

Kuomet komandos susitiko pirmame rate Tornado sąskaitoje buvo tik 1 taškas, o MSC turėjo visus 6. Kitaip sakant, po penkių turų Tornado buvo pačiame turnyrinės lentelės dugne, o MSC stumdėsi tarp vidutiniokų. Ir ne šiaip stumdėsi, o po laimėjimo 6:2 prieš Griją nuo trečią vietą užimančios komandos atsiliko tik 3 taškais.

Bet tai ir buvo MSC gulbės giesmė. 6-ame ture Tornado 4:2 įveikė Mėgėjus ir atsidarė savo pergalių sąskaitą. O MSC šiuo pralaimėjimu pradėjo šešių nesėkmių seriją, kuri baigėsi tik liepos 27 dieną ir iš vidutiniokų nubloškė į turnyrinės lentelės apatinį lygį. Savo ruožtu Tornado po laimėjimo prieš MSC per kitus aštuonerius mačus pasiėmė ketverias pergales, bet dvi paskutinės nesėkmės (1:4 su Grija ir 4:6 su FM Vilniaus Vytis) eliminavo tornadininkus iš pretendentų į medalius rato.

Tad šioje sezono stadijoje abi komandos turi panašius tikslus – susirinkti, pažaisti futbolą, laimėjus – pasidžiaugti pergale ir praleisti vieną kitą malonią akimirką su bendražygiais. Jei Tornado žaidėjams toks scenarijus nepasirodys pernelyg nuobodus ir jie su tokia pat energija kaposis su likusiais varžovais, kaip kad kapojosi su Grija ir Vyčiais, tikėtina, kad MSC turės problemų. 

Kita vertus, MSC po vasaros pertraukos perrikiavo gretas, įveikė ne tik WOU, bet ir favoritais laikytą Žalia Raudona ekipą ir demonstravo potencialą kilti kad ir iki šeštos pozicijos. Tačiau paskutinis pralaimėjimas Eksperimentui tą potencialą stipriai sumažino, o dar viena nesėkmė su Tornado ir suvis sumaltų į dulkes.  
PROGNOZĖ. 6:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado16150110121+8045
2FK Eagle Team - Setaltas1610157651+2531
3FK Dinamika1610068266+1630
4FK Fortitudo167184346-322
5FK Alytis166284562-1720
6FK Rytas1660105666-1018
7SFK Novovileisk1531114483-3910
8Prima Line1531113789-5210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 16

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
36 Varžybų:15
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
24 Varžybų:15
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
22 Varžybų:15
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:14
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
16 Varžybų:13
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
12 Varžybų:12
Deividas Linauskas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
12 Varžybų:12
Arminas Lapinskas Komanda:FK Rytas
12 Varžybų:16
Arnoldas Čepkauskas Komanda:SFK Novovileisk
11 Varžybų:13
Ignas Griškonis Komanda:FK Rytas
11 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
2 1
Meirūnas Olišauskas Komanda:FK Alytis
1 2
Mantas Miklaševičius Komanda:SFK Novovileisk
0 3
Egidijus Grinis Komanda:Prima Line
0 2
Andrius Viktoravičius Komanda:FK Fortitudo
0 2
Deividas Reimaris Komanda:El Dorado
0 2
Eimantas Skendelis Komanda:FK Rytas
0 2
Agnius Panka Komanda:FK Alytis
1 0
Matas Jaudzemas Komanda:El Dorado
1 0
Povilas Kalimavičius* Komanda:FK Alytis
0 1
Rūgsėjis   2023
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: