2024-07-09

MFL Taurės ketvirtfinalyje – VRFM futbolo šventė ir paankstintos El Dorado atostogos

Po ketvirtfinalio dvikovų paaiškėjo, kad šiais metais MFL Taurė turės naują savininką. Vos antrą sezoną MFL'e bruzdanti VRFM komanda emocingame mūšyje įveikė El Dorado ekipą ir pasirūpino, kad visų MFL trofėjų savininkai atsisveikintų su Taure ir kiek anksčiau išeitų į atostogas. 

Ši žinia neabejotinai pradžiugino likusius tris pretendentus, mat Eagle Team-Setaltas, Fortitudo ir Žalia Raudona savo šansais pasinaudojo ir po metų pertraukos grįžo į MFL Finalinį 4-uką.

REZULTATAI.

SUGRĮŽIMAS. Kuomet 2022 metais Žalia Raudona MFL Taurėje prasibrovė į finalinį ketvertą, tai buvo B diviziono vidutiniokė, kurią į viršūnę pakylėjo Darvydas Šernas bei Vilnius Football Academy treneriai Robertas Šuškevič bei Tomas Staniūnas. 2024 metais Žalia Raudona į finalinį ketvertą prasiveržė be D. Šerno pagalbos, o ketvirtfinalyje savo gretose neturėjo ir anei vieno VFA trenerio. Bet vis tiek prasiveržė, gan solidžiai ir užtikrintai.

Tiesa, VU MIF kelio į finalinį ketvertuką lengvai neužleido ir pasistengė sukovoti. Intrigos pridėjo ir jau 3 min. Studentų įmuštas įvartis po varžovų gynėjo klaidelės prie savų vartų. Visgi, 9 min. VU MIF gynėjas įteikė analogišką dovanėlę Kostui Strielkūnui ir pastarasis rezultatą išlygino, o 14 min. Žalia Raudona puolėjas Domas Junča pasinaudojo priešininkų išsiblaškymu ir po perdavimo nuo kampinio gairelės išvedė savo komandą į priekį.

Minimalus Žalia Raudona pranašumas išsilaikė iki pat 44 minutės, kuomet Kipras Urbanavičius nusprendė pabandyti laimę smūgiu iš distancijos – ir nemaloniai nustebinęs kiek snustelėjusį VU MIF vartininką pelnė trečią įvartį. Iki tol Studentai laikėsi savo žaidimo plano, tvirtai laikėsi gynybiniuose redutuose ir ištaikę progą mesdavo kamuolį į priekį savo puolėjui Daniel Šaputko. Pastarasis neleido liūdėti Žalia Raudona gynėjams, turėjo ir progų, ir šansų, bet varžovų vartų sargo nepramušė. O po trečio ŽR įvarčio – jau nebelabai ir buvo kam pramušinėti. 

Tiesa, VU MIF dar pabandė iš paskutinių jėgų sujudėti, į atakas pasijungė net ir vartininkas, bet tikslaus smūgio atlikti niekam nepavyko, o 49 min. savo šansu pasinaudojęs ŽR žaidėjas Marius Škadauskas padėjo tašką rungtynėse.

„Matėme, kad Apžvalgininkas mums šiose rungtynėse prognozavo pralaimėjimą, o tokios prognozės visada prideda motyvacijos ir sportinio pykčio. Šį kartą nebuvo visų VFA trenerių, bet jie mums jau ir taip daug padėjo, tad dabar jau ir mes galim judėti į priekį. Varžovai pirmi įmušė, labai aštriai kontratakavo, prieš juos tikrai sunku gintis. Mes ilgai kontroliavome kamuolį, turėjome progų, ne visas išnaudojome, bet daugiau nei varžovai. Rungtynių lūžis nutiko baigiantis susitikimui, kai varžovai pradėjo aktyviau atakuoti, net ir jų vartininkas jungėsi į atakas, o mes tuo ir pasinaudojome“, – konstatavo Žalia Raudona vadovas Sigitas Stasevičius.

PROGNOZĖ. Kitame Fanų ketvirtyje aršiai grūmėsi FK Fortitudo ir FK Alytis. Fortitudininkų ekipos vadovas Gabrielius Butkevičius po bulitais nukaltos pergalės aštuntfinalyje maloniai teikėsi patraukti ketvirtfinalio burtus ir savo komandai ištraukė Alytį. Ir be šešėlio dvejonės pareiškė, kad Fortitudo laimės po bulitų. Arba 2:0.

Paaiškėjo, kad viena iš prognozių buvo tiksli. Abi komandos į ketvirtfinalį susirinko gausiai ir kokybiškai, abi norėjo laimėti, abi kovėsi negailėdamos jėgų, kietai, bet gan korektiškai. Tikėtina, kad ši lygių varžovų dvikova būtų pasibaigusi lygiosiomis ir bulitais, tačiau situaciją kažkiek pakoregavo greitas Fortitudo įvartis. 3 min. Vydmantas Kuzmickas iš gynybos nuskriejo į puolimą, aplenkė Alyčio vartininką Meirūną Olišauską ir išvedė savo komandą į priekį.

Minimali persvara leido Fortitudo ekipai žaisti nuo gynybos, tuo metu Alytis buvo priverstas kiek labiau rizikuoti, daugiau atakuoti ir atsiverti. Savo ruožtu fortitudininkai irgi nesėdėjo apsikasę gynyboje, spėriai lėkdavo į priekį ir smūgis po smūgio vis tikrino Alyčio vartininką, bet pastarasis po pirmo praleisto visus kitus kamuolius atkakliai siuntė atgal į aikštę.

Darbo netrūko ir Fortitudo vartininkui Titui Vitkauskui. Ypač jo padaugėjo antro kėlinio viduryje, kai Vitalij Gomolko geltona kortele įvertino Viliaus Paulausko pražangą ir fortitudininkai 3 minutes žaidė mažumoje. Alytiškiai apgulė varžovų vartus, pylė smūgį po smūgio, bet T. Vitkauskas stovėjo it mūrinė siena, o esminiais momentais už jį žaidė ir vartų konstrukcija, atrėmusi galingą Tito Vitukyno šūvį.

Atlaikę varžovų spaudimą Fortitudo futbolininkai ir patys surengė kelias pavojingas atakas, bet senkant laikui atrodė, kad vartininkai visgi nesileis pramušami ir rezultatas liks nepakitęs. Gal taip ir būtų nutikę, jei ne Augusto Trinkūno pražanga savo baudos aikštelėje. Arbitras pražangą įvertino baudiniu ir raudona kortele, Andrius Viktoravičius nuo 9 metrų žymos neklydo, o per likusį laiką alytiškiai išsikapanoti iš dviejų įvarčių minuso nebeturėjo nei emocinių, nei fizinių jėgų, tad Fortitudo vadovas Gabrielius Butkevičius po rungtynių galėjo priminti Apžvalgininkui apie savo Prognozę.

„Kaip sakiau taip ir nutiko. Pasakiau, kad laimėsime – ir laimėjome. Didžiausia mūsų problema šiandien buvo ta, kad turėjome 15 žaidėjų ir visiems reikėjo pažaisti. Kai pradėjome rungtynes su pagrindiniu šešetuku viskas buvo gerai, įmušėme, turėjome dar kelias progas. Bet kai pradėjome keisti žaidėjus, tada žaidimas išsiderino, buvo ir klaidų, nesusikalbėjimo. Visgi, iš esmės žaidimas buvo apylygis, tiek mes, tiek ir varžovai turėjome savo progas, bet jų nebuvo daug ir jos nebuvo tokios jau ypatingos. Situacija pasikeitė antro kėlinio viduryje, kai likome mažumoje, tada jau varžovai tikrai surengė mūsų vartų šturmą, bet Titas Vitkauskas buvo aukštumoje. Dar norėčiau išskirti Andrių Viktoravičių. Jis ne tik uždirbo baudinį ir raudoną kortelę varžovui, bet ir cementavo komandos gynybą, o kai reikėjo – aštriai jungėsi ir į atakas. Baigiantis mačui mes galėjome įmušti ir daugiau, bet užteko ir tų dviejų įvarčių“, – rungtynes apibendrino Fortitudo vadovas G. Butkevičius.

DISKUSIJA. Tuo metu Alyčio Facebook paskyroje nemažai dėmesio buvo skirta raudonos kortelės ir baudinio epizode, o komentaruose net užsimezgė įdomi diskusija tarp arbitrų ir žaidėjų. Ar Augusto Trinkūno pražanga buvo verta RK? O gal apskritai nereikėjo fiksuoti pražangos, nes po akimirkos kitas Fortitudo žaidėjas pasiuntė kamuolį į Alyčio vartus?

Tokiu atveju alytiškiai būtų turėję dar 6 minutes ir lygias sudėtis paskutiniam šturmui. Tikėtina, kad toks variantas futbolo ir intrigos prasme būtų pats geriausias, bet arbitras sušvilpė pražangą, o už tokį prasižengimą baudos aikštelėje nežaidžiant į kamuolį, o tik į varžovą skiriama automatinė Raudona.

„Likus 10 min. iki rungtynių galo, pasivijo frazė „neįmuši tu – įmuša tau“. Pagarba varžovams už gerą kovą, bet nepagarba rungtynių teisėjui (turbūt didžiausios kvalifikacijos arbitrui šioje lygoje), jog nedavė vyriškai išsiaškinti iki galo. Raudonos kortelės su baudiniu turbūt reikėjo tik teisėjui, nes net patys varžovai pripažino kad niekas tokiuose epizoduose nekombinuoja raudonos su baudiniu (ypač kad jie po 2 sek. įmuša įvartį). Video paliksime komentaruose, nes čia geriau vieną kartą pamatyti negu pastraipa aprašyti.

Liūdna, kad gerai žaisdami sugebam taip pralaimėti. Dvigubai liūdna, kad nežaisime finaliniame ketverte kuriame po ilgo laiko nebus El Dorado ir šansai visiems daugiau mažiau apsilygina.

Sveikinimai FK Fortitudo ir sėkmės finaliniame etape! “, – rungtynių aprašymą užbaigė Alyčio Facebook paskyra.

DŽOKERIAI. Antroje ketvirtfinalių etapo dalyje į aikštę žengė MFL grandai – Eagle Team-Setalas ir El Dorado. Jiems burtai lėmė dar pernai B divizione žaidusius, o šiais metais A lygyje jau kiek apsitrynusius varžovus – FM Vilniaus Vytį ir VRFM.

Natūralu, kad Anonse abu MFL grandai buvo pavadinti rungtynių favoritais, abiem buvo nuprognozuotos gan solidžios pergalės. Bet paaiškėjo, kad FM Vilniaus Vytis ir VRFM šiuo klausimu turėjo savo nuomones.

Tiesa, Vyčiams savo nuomonės iki galo realizuoti nepavyko, nes Eagle Team visgi laimėjo ir pasiėmė bilietą į Finalinį 4-uką. Visgi Erelių ekipos treneris Dmitrij Timko po rungtynių neslėpė, kad kova buvo labai sunki, o nervų netrūko iki pat paskutinės mačo minutės. Ir ne faktas, kad Eagle Team būtų laimėjusi tą nervų karą, jei ne pagirtinas Tado Švaikevičiaus ir Simono Stankevičiaus žaidimas. Retokai šį sezoną Erelių rungtynėse apsilankantys futbolininkai su kaupu kompensavo Gedimino Skrocko ir Pavelo Pelakausko netektis ir keturiais įvarčiais nukalė Eagle Team pergalę.

O nukalti ją tikrai reikėjo. Nors FM Vilniaus Vytis ketvirtfinalyje irgi neturėjo kelių pagrindinių žaidėjų, tačiau užkūrė favoritams labai karštą pirtį. 9 min. Ernest Fedianin išvedė Vyčius į priekį, bet 17 ir 19 minutėmis T. Švaikevičius dviem įvarčiais atvėsino buvusių savo bendraklubių įkarštį. Vis dėlto, baigiantis kėliniui tas įkarštis vėl atgijo – 22 min. Vladislav Lotishko rezultatą palygino, o 28 min. E. Fedianin savo antruoju įvarčiu vėl suteikė minimalią persvarą Vyčiams.

Tiesa, tik trumpam. 30 min. T. Švaikevičius puikiu baudos smūgiu įformino savo hettriką ir palygino skaičius, o dar po 5 min. S. Stankevičius galingu smūgiu iš dešinės nepaliko jokių vilčių FM Vilniaus Vytis vartininkui ir nusvėrė pergalės svarstykles Erelių pusėn.

Per likusį laiką aikštėje netrūko veiksmo, progas kūrėsi ne tik Eagle Team, bet ir Vyčiai, tačiau Mantas Kulevičius ir Miroslav Aleksiuk daugiau progų pasidžiaugti įvarčiais niekam nesuteikė.

„Sunkios rungtynės, nervingos, įtemptos. Mūsų sudėtis tikrai nebuvo optimali, daug traumuotų, sergančių, išvykusių. Gerai, kad pasijungė Simonas Stankevičius, antraip būtume žaidę be keitimų. Tikrai ne viskas vyko pagal planą, vėl pirmi praleidome, antrame kėlinyje atsilikome 2:3, bet šį kartą mūsų žaidėjų patirtis suvaidino lemiamą vaidmenį. Varžovai davė kovą, bet mes jiems ir patys leidome sukovoti. Daug klaidų gynyboje, kažkur nedabėgta, neatidirbta iki galo. Tikrai ne pačios geriausios rungtynės, bet mes laimėojme ir tai svarbiausia“, – pareiškė Erelių ekipos treneris Dmitrij Timko.

SMŪGIS. Tikriausiai panašiai po savo rungtynių būtų pasisakęs ir El Dorado treneris. Su sąlyga, kad eldoradininkai būtų įveikę VRFM. Sužaidus pusvalandį minčių, kad El Dorado gali neįveikti VRFM nebuvo. Taip, galingą sirgalių užnugarį turėję Vilniaus rajono futbolo mokyklos treneriai jau pirmą minutę užklupo eldoradininkus nepasiruošusius ir Edvinas Laurinavičius kažkiek netikėtai pelnė pirmą įvartį. Bet po to El Dorado suėmė rungtynių vadžias į savo rankas, Artur Juchno pramušė VRFM vartininką baudos smūgiu, Edvinas Mučinis ir Giedrius Šablinskas pakūrė rezultatyvią kontrataką – ir 8 minutę El Dorado jau pirmavo 2:1.

Jei po minutės A. Juchno būtų pramušęs ne į virpstą, o į tinklą, jei po keliolikos sekundžių eldoradininkai būtų išnaudoję savo šansą kontratakuodami 3 prieš 2, arba jei pirmo kėlinio viduryje žaisdami 6 prieš 5 būtų kiek aktyviau sujudėję puolime – tikėtina, kad klausimų dėl rungtynių nugalėtojų nebūtų likę. Bet El Dorado meistrai savo šansais nepasinaudojo. Ir klausimai liko.

Juos dar labiau užaštrino pasipylę įspėjimai. VRFM futbolininkai rungtynes pradėjo ne tik įvarčiu, bet ir pražangų lavina. Per pirmas 5 minutes VRFM penkis kartus pažeidė taisykles ir tik po A. Juchno rezultatyvaus baudos smūgio šiek tiek leido pailsėti baudų skaitliukui. Kai 13 min. Albert Masliuk vėl pažeidė taisykles – arbitras Vitalij Gomolko pirmą kartą ištraukė geltoną stačiakampį. Kai 18 min. Tomas Tubutis padarė pirmą El Dorado pražangą – arbitras geltoną spalvą įžiebė antrą kartą. Bet pražangų lavinos tai jau nestadbė.

Suerzinti agresyvaus ir šiurkštaus varžovų žaidimo El Dorado futbolininkai nuo 18 iki 25 min. prasižengė dar 4 kartus, o VRFM atsakė 3 pražangomis. Mėgindamas apraminti žaidėjus arbitras geltonomis kortelėmis įvertino E. Mučinio ir VRFM lyderio Alberto Voskunovičiaus pražangas, bet nei El Dorado, nei VRFM kiekybiniais pranašumais nepasinaudojo.

Antrame kėlinyje arbitro švilpukas ir toliau nepailsdamas fiksavo abiejų komandų žaidėjų pražangas. 30 minutę pagal prasižengimus 11-7 pirmavo VRFM, bet tada E. Mučinis korpusu nutraukė A. Voskunovičiaus prasiveržimą – ir aštuntoji El Dorado pražanga virto antra geltona E. Mučinio kortele bei automatišku pašalinimu bei 10 minučių žaidimu mažumoje. 

Tuo metu emocijos ne juokais kunkuliavo ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų, VRFM torsida užkėlė triukšmo lygį ir audringu palaikymu stūmė savo futbolininkus į priekį. Ir visgi ne faktas, kad to būtų užtekę pergalei prieš čempionus, jei ne A.Voskunovičiaus benefisas. Gavęs šiek tiek daugiau erdvės VRFM lyderis 35 ir 39 minutėmis pasiuntė dvi bombas į El Dorado vartus. Po pirmos Adrius Juzkiv neturėjo jokių šansų, antrą lyg ir atrėmė, bet pirmas prie kamuolio prišokęs VRFM kapitonas Artūras Martinkevičius pasiuntė jį į vartus – ir išvedė savo komandą į priekį 3:2.

Atrodė, kad čempionai jau paguldyti ant menčių, o VRFM pergalė – tik formalumas. Bet 41 min. El Dorado susigrąžino į aikštę šeštą žaidėją, o VRFM ekipą mažumoje po eilinės pražangos paliko antrą geltoną kortelę gavęs A. Masliuk. Tuo metu pražangų balansas buvo 14-9, per paskutinę rungtynių atkarpą jis padidėjo iki 18-9, tačiau VRFM pergalę išplėšė ne tik pražangomis, bet ir pasiaukojančiu visų aikštėje buvusių futbolininkų žaidimu bei fantastiškai į varžovų smūgius reagavusio vartų sargo Aleksandro Kirijenkovo dėka. Pastarasis kelis kartus atrėmė mirtinus eldoradininkų smūgius, nesuteikė varžovams nei menkiausios dovanėlės – ir nuskardėjus finaliniam arbitro švilpukui drauge su visa komanda bei gerbėjais atšventė sunkią, bet dėl to tik dar saldesnę pergalę.

„Tikrai vertėjo kautis ir atiduoti visas jėgas. Varžovas buvo pats geriausias, tituluočiausias, prieš jį laimėti yra labai sunku. Dėkoju VRFM bendruomenei, sirgaliams, jie mums suteikė papildomų jėgų ir energijos, nes čia reikėjo ne 100, o 150 procentų. Dabar valdo emocijos, viskas super, tikras kosmosas. Mes pirmi įmušėme, tai mums buvo labai svarbu, suteikė pasitikėjimo savimi. Aišku varžovai greit atsakė dviem įvarčiais, bet mes nesubyrėjome, stengėmės, kovojome. Kai buvo pašalintas varžovų žaidėjas – išnaudojome kelias progas, o kai patys likome mažumoje – tiesiog visi iš paskutinių jėgų grūmėmės gynyboje. Ir atsilaikėme“, – konstatavo VRFM kapitonas Artūras Martinkevičius.

FINAL4. Eagle Team-Setaltas, Fortitudo ir Žalia Raudona į MFL Taurės turnyro Finalinį 4-uką grįžta po metų pertraukos. 2022 metais šis trejetukas jau turėjo progą pasivaržyti dėl trofėjaus finaliniame etape turnyro etape. Tąsyk jiems draugiją palaikė Alytis, o šį kartą į ketvertuką prasobrovė tamsusis arkliukas – VRFM ekipa. 

Kaip įprasta MFL Taurės turnyro pusfinaliai ir finalas bus žaidžiami tą pačią dieną Fanų I ir II aikštelėse. Pusfinalių burtai bus ištraukti ketvirtadienį prieš rungtynes.

MFL Taurės laimėtojams atiteks ne tik trofėjus, bet ir vardinis kvietimas į 2025 m. Lietuvos Mažojo futbolo taurės turnyrą, o taip pat teisė startuoti šių metų spalio 17-20 dienomis Kretoje vyksiančiame Socca Čempionų lygos turnyre.
 
STATISTIKA. MFL Taurės turnyro ketvirtfinalyje per 4 rungtynes buvo įmušta 19 įvarčių (vid. po 4,75). Rezultatyviausiai pasirodė su 4 įvarčiais pergales pasiėmusio Eagle Team ir Žalia Raudona, po 3 įvarčius sumušė FM Vilniaus Vytis ir VRFM.

Ant 0 pasirodymą Taurėje baigė Alytis, su 1 toli nenuvažiavo VU MIF, po 2 pelnė El Dorado ir Fortitudo. Tik jei čempionams tokio kiekio įvarčių neužteko net pratęsimui, tai fortitudininkams dvejetukas garantavo kelialapį į finalinį ketvertą.

Be abejo, prie to prisidėjo ir puikus Fortitudo žaidėjų darbas gynyboje, nes geriau už 0 praleistų nebūna. Vos kartą pasižymėti varžovams leido Žalia Raudona, po 2 kartus – Alytis ir VRFM. 

Po 4 prasileido VU MIF ir FM Vilniaus Vytis, po 3 – Eagle Team ir El Dorado.

SNAIPERIAI. Rezultatyviausiu trečiojo etapo žaidėju su 3 įvarčiais tapo Eagle Team-Setaltas atakų organizatorius Tadas Švaikevičius. 2 įvarčius pelnė FM Vilniaus Vytis atstovas Ernest Fedianin.

DRAUSMĖ. Per ketverias rungtynes arbitrai parodė 7 geltonas ir 3 raudonas korteles. Nors, siekiant absoliutaus tikslumo, reikia pastebėti, kad visas korteles parodė vienas arbitras dvejose rungtynėse. Vitalij Gomolko teisėjavo Fortitudo ir Alyčio, bei El Dorado ir VRFM susitikimams, ir būtent per juos žiebė visomis aukščiau minėtomis kortelėmis. 

Tiesiogine raudona už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje buvo pagerbtas Alyčio žaidėjas Augustas Trinkūnas, o El Dorado ir VRFM žaidėjai Edvinas Mučinis bei Albert Masliuk surinko po 2 įspėjimus ir buvo pašalinti iš aikštės automatiškai. Po 1 geltoną gavo Vilius Paulauskas (Fortitudo), Albert Voskunovič (VRFM) ir Tomas Tubutis (El Dorado).

PROGNOZĖS. Apžvalgininkas prognozavo Žalia Raudona, Eagle Team ir El Dorado pergales, bei Fortitudo ir Alyčio lygiąsias. ŽR ir ET prognozes pateisino, o štai VRFM su Fortitudo pasprendė savaip ir Apžvalgininko prognozes paneigė. 

Tad ketvirtfinalis baigėsi kovingomis lygiosiomis 2-2. Bendras MFL Taurės turnyro balansas – 13-4 Apžvalgininko naudai.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL Taurė
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL Taurė
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL Taurė
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL Taurė
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: