2020-06-13

MFL Supetaurė – vėl „El Dorado“ rankose

Šiltą šeštadienio vakarą „Fanų“ Žvėrynio stadione paaiškėjo komanda, kuri iškovojo pirmąjį sezono trofėjų – MFL Supertaurę.

Dėl šio trofėjaus susikovė praėjusių metų A diviziono čempionai FK „El Dorado“ ir B diviziono čempionai FK „Barbakanas“. Pastarieji į rungtynes atvyko tik su vienu keitimu, o „El Dorado“ turėjo paruošę net du pajėgius septynetus. Jiems tai leido užtikrintai laimėti – 11:2.

„El Dorado“ nuo pirmųjų minučių kontroliavo kamuolį ir rengė pozicines atakas, bet kurį laiką patyręs vartininkas Audrius Dilys gaudė visus varžovų smūgius.

Tačiau reikėjo vos vieno įvarčio, jog „Barbakano“ gynyba subyrėtų. 10 rungtynių minutę tą įvartį pelnė Martynas Rašinskas, o per likusį kėlinio laiką „El Dorado“ pridėjo dar keturis įvarčius ir po pirmojo kėlinio pirmavo 5:0.

Antrajame kėlinyje „El Dorado“ jau įmušė greitą įvartį ir varžovams nesuteikė daug vilčių. „Barbakano“ nuotaiką pakėlė 35 minutę įmuštas komandos veterano Romualdo Laurinavičiaus įvartis, bet antrojo kvėpavimo varžovams tai nesuteikė ir galiausiai „El Dorado“ šventė pergalę rezultatu 11:2, kurią aplaistė šampanu.

Tai buvo antroji „El Dorado“ MFL Supertaurė iš eilės ir jie pakartojo „Green Town - Eagle Team“ pasiekimą 2017-2018 metais.