JK Santaka-Inter

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Darius Štareika

Vidutinis amžius: 28.25

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Aleks Filipauskas*Vartininkas000
Šarūnas KantauskasGynėjas000
Martynas KrukisGynėjas000
Alvaro CalvoGynėjas000
Massimo FraccaGynėjas000
Clemens DickeGynėjas000
Darius ŠtareikaSaugas200
Tino DeželičSaugas100
Justas Orantas*Saugas000
Lukas RusilasSaugas300
Simonas KrasauskasSaugas1997-02-25000
Dominykas StragysSaugas1995-05-04100
Reduan El MoukadamSaugas100
Vaidotas VarnalisSaugas100

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091JK Santaka-Inter - CSC1:0
22013-11-092SK Advantas - JK Santaka-Inter1:3
32013-11-093JK Santaka-Inter - Aston Villa3:0
42013-11-091/8 finaloJK Santaka-Inter - Elektrėnų versmė1:0
52013-11-091/4 finaloJK Santaka-Inter - FC IndEx0:0 (3:2)
62013-11-091/2 finaloKotryna ir 9 nykštukai - JK Santaka-Inter0:0 (0:1)
72013-11-09finalasJK Santaka-Inter - FK Juventus.lt1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2014 BalandisJK Santaka-Inter3300Detali istorija
Sezono atidarymas2013 BalandisJK Santaka-Inter3200Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisJK Santaka-Inter4700Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisJK Santaka-Inter7900Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo00000000
2FM Vilniaus Vytis00000000
3FK Tornado00000000
4FK Riešė00000000
5FK Vilnoja00000000
6FK Alytis00000000
7VRFM00000000
8MSC00000000
9FK Eksperimentas00000000
10WorldOne United00000000
11FK Eagle Team - Setaltas00000000
12FC Žalia Raudona00000000
13FK Grija00000000
14FK Contra - Prima Line00000000
15FK Joga Bonito00000000
16El Dorado00000000
17FK Dinamika00000000
18VU MIF00000000
19FK Maraksis00000000
20Inter Vilnius00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:1
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Emil Borovik Komanda:FK Joga Bonito
2 Varžybų:1
Andrea Pignatelli Komanda:Inter Vilnius
1 Varžybų:1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 Varžybų:1
Martynas Bačko Komanda:MSC
1 Varžybų:1
Normanas Staniulis Komanda:FK Alytis
1 Varžybų:1
Aleksandr Lebedev Komanda:FK Tornado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: