Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2024 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 36.94

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28100
Roman PanasiukGynėjas1988-08-11000
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Evaldas CharukasGynėjas2007-05-31100
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30000
Oleg KondratovičSaugas000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27300
Aleksandr MacevičSaugas1991-04-08000
Denis KondratovičSaugas1979-08-11000
Darius ŠablinskijSaugas2000-00-00500
Arūnas ČekanavičiusSaugas1968-12-15200
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03100
Daniel TarasevičSaugas2003-12-11600
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09100
Liudas VišniovasSaugas1993-09-05700
Emil GrochackijPuolėjas2005-05-03300
Maksim KondratovičPuolėjas2009-06-08100
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
7 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
5 Varžybų:5

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: