2015-03-27

Pasibaigė pirmasis Oniksas CUP turnyras

Kovo 27 pasibaigė du mėnesius trukęs pirmas 7x7 futbolo turnyras "Oniksas 2015". Reikia pasidžiaugti, kad turnyras praėjo draugiškai, be didelių nesklandumų. Buvo du skirtingi ratai, skirtingi rezultatai.Nieko nuostabaus, mėgėjų futbolas yra neprognozuojamas. Nugalėtojais tapo "Žvėryno Bulls" senjorai. Tyliai ir ramiai aplenkė jaunesnius savo oponentus. Patirtis daro savo. Sveikiname!
Antri liko SKK Onikso žaidėjai. Kad liko tik su sidabro medaliais gali kaltinti tik save. Nes po pirmo rato atrodė, tik stebuklas gali sutrukdyti jiems būti pirmiems. Kaip žinome stebuklų nebūna. Greičiausiai pritrūko komandos, kuri užėmė pirmą vietą, savybių, t,y. ramybės ir patirties futbolo aikštelėje.
Treti liko FK Juventus.lt futbolininkai. Juos ištiko toks pats,SKK Onikso likimas. "Dryžuoti" labai gerai pradėjo turnyrą, buvo patys rimčiausi pretendentai į pirmą vietą, bet keletas blankių varžybų, kritimas į duobę ir... vos vos iškovota trečia vieta. Nors jeigu sėkmė per paskutinio turo varžybas nebūtų atsukusi nugaros, juodai balti gali pasidabinti ir sidabro medaliais.
Antrame rate visų nurašyta FK Bitės komanda bandė vytis nuvažiuojantį traukinį ir tik akimirkos pritrūko, kad "geltonieji" taptų turnyro prizininkais. Gaila, FK Bitė liko ketvirtoje vietoje.Jeigu vyrai būtų taip žaidę nuo pirmų varžybų...
Šauniai pasirodė ir "pasaulio rinktinė" Real Worldone United ekipa. 5 vieta neatitinka komandos potencialo. Jie tikrai yra verti aukštesnės vietos. Tačiau komanda žaidė ne visada stipriausios sudėties kas ir sutrukdė pasirodyti geriau.
SKK Onikso 2 komanda buvo skubiai suburta šiam turnyrui. Todėl sunku buvo tikėtis geresnių rezultatų. Vyrai žaidė tikrai pasiaukojamai, atėmė kelis taškus iš lyderių, dar keliose varžybose taškai išslydo tik paskutinę akimirką. Žodžiu tikri šaunuoliai. O šešta vieta tik statistika.
Beje apie statistiką. Per du mėnesius buvo sužaista 30 rungtynių. Per kurias komandos įmušė 94 įvarčius. Vidurkis 3,13 įvarčio.
Rezultatyviausia komanda FK Bitė 18 įvarčių.
Daugiausia, 24, įvarčių praleido SKK Onikso II ekipa.
Mažiausiai įvarčių, 11, praleido "Žvėryno Bulls"
Mažiausiai įvarčių,12, įmušė SKK Oniksas II
Turnyras vyko labai korektiškai, todėl ir buvo parodyta tik viena raudona kortelė.
Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo FK Bitės puolėjas Vaidas Markauskas 8 įvarčiai. Sveikiname!

Turnyras: Oniksas CUP