II "Fanų" ketvirtis
II "Fanų" ketvirtis


Sezono varžybos (MFL Taurė, 2024 metai)
TurnyrasSezonasDataKomandosRezultatas
MFL Taurė2024 metai2024-06-20El Dorado - FK Eksperimentas3:0
MFL Taurė2024 metai2024-06-20FK Alytis - Inter Vilnius6:3
MFL Taurė2024 metai2024-06-27FK Maraksis - FC Žalia Raudona3:8
MFL Taurė2024 metai2024-06-27VRFM - MSC7:2
MFL Taurė2024 metai2024-07-04FK Fortitudo - FK Alytis2:0
MFL Taurė2024 metai2024-07-04VRFM - El Dorado3:2
MFL Taurė2024 metai2024-07-11FK Fortitudo - FK Eagle Team - Setaltas5:2
MFL Taurė2024 metai2024-07-11FK Fortitudo - VRFM4:3


Istorija
TurnyrasSezonasVaržybų
MFL2016 metų sezonas64Detali istorija
MFL2017 metų sezonas37Detali istorija
MFL2018 metų sezonas61Detali istorija
MFL2019 metų sezonas66Detali istorija
MFL2020 metų sezonas57Detali istorija
MFL2024 metų sezonas22Detali istorija
MFL2022 metų sezonas43Detali istorija
MFL2023 metų sezonas42Detali istorija
MFL2021 metų sezonas45Detali istorija
MFL Taurė2022 metai3Detali istorija
MFL Taurė2017 metai5Detali istorija
MFL Taurė2019 metai5Detali istorija
MFL Taurė2023 metai5Detali istorija
MFL Taurė2016 metai6Detali istorija
MFL Taurė2024 metai8Detali istorija
MFL Taurė2020 metai3Detali istorija
MFL Supertaurė2024 metai1Detali istorija
MFL Supertaurė2022 metai1Detali istorija
MFL Supertaurė2021 metai1Detali istorija
MFL Supertaurė2023 metai1Detali istorija
Kings League20246Detali istorija
Žiemos MFL2017 žiema10Detali istorija
Žiemos MFL2018 žiema11Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas96123625+1119
3FK Alytis85123622+1416
4FK Fortitudo94323421+1315
5FK Grija95043935+415
6VRFM94233329+414
7FC Žalia Raudona84133027+313
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika91082153-323
10VU MIF90182239-171

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
12 Varžybų:7
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
10 Varžybų:8
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: