FK Tornado

(MFL Supertaurė, 2025 metai)

Komandos vadovas: Osvald Dunovskij

Vidutinis amžius: 34.46

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
8Osvald DunovskijVartininkas1986-01-12000
Dmitrij ŠelkovskijVartininkas1989-02-15000
1Simonas SabonisVartininkas1991-10-27000
2Jurij MežonisGynėjas1975-09-25000
77Pavelas SmolkovasGynėjas1984-06-14000
18Vadim PinkoGynėjas1991-02-17010
14Ivan PuchinskiyGynėjas1995-12-28000
9Tomas BaliukevičiusGynėjas1990-10-13000
19Edgaras Edas DirmeikisGynėjas2004-10-03000
5Aleksandr LebedevGynėjas1990-08-29000
33Andzej BaranovskijGynėjas1983-08-04000
7Dovydas VirkšasSaugas1997-07-01100
55Dmitrij AschabovSaugas1989-09-07000
17Timas BosakasSaugas2004-02-03000
23Mantas MakutunovičiusSaugas1991-04-29000
13Eduard GrudinskijSaugas1984-05-11000
3Maksim AfanasjevSaugas1987-07-16000
11Arsenij BuinickijSaugas1985-10-10000
71Kipras AtmanavičiusPuolėjas1995-09-26000
21Lukas KaziukevičiusPuolėjas2002-05-08000
4Shadrack MawuliPuolėjas2001-12-11000
10Viktor BartosevičPuolėjas1987-05-23000
15Romualdas VelkijPuolėjas1997-01-02010
69Raimond KlimPuolėjas2005-02-09000
19Edgaras DitmonasPuolėjas1995-07-11100

Sezono įvykiai (MFL Supertaurė, 2025 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12025-04-031/2 finaloFK Eagle Team - Setaltas - FK Tornado2:2 (3:4)
22025-04-03finalasEl Dorado - FK Tornado7:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2026 metų sezonasFK Tornado185260Detali istorija
MFL2025 metų sezonasFK Tornado188920Detali istorija
MFL2024 metų sezonasFK Tornado1811150Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Tornado187520Detali istorija
MFL Taurė2026 metaiFK Tornado2800Detali istorija
MFL Taurė2025 metaiFK Tornado31710Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Tornado1200Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Tornado2410Detali istorija
MFL Supertaurė2025 metaiFK Tornado2220Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1715208820+6847
2Praliotas17123211649+6739
3FK Eagle Team - Setaltas1711337234+3836
4FK Alytis177465349+425
5FK Tornado177465256-425
6MSC177285666-1023
7FK Navigatoriai1752105079-2917
8FK Maraksis1742115185-3414
9FK Grija1722134474-308
10FK Riešė17221332102-708

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dovydas Virkšas Komanda:Praliotas
25 Varžybų:15
Edvinas Baniulis Komanda:Praliotas
23 Varžybų:15
Ernest Fedianin Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
21 Varžybų:16
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Tornado
19 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:15
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:12
Herkus Biekša Komanda:FK Alytis
16 Varžybų:17
Lukas Valvonis Komanda:Praliotas
16 Varžybų:17
Gabrielius Puzas Komanda:FK Maraksis
14 Varžybų:16
Julius Momkus Komanda:Praliotas
11 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Elvinas Ališauskas Komanda:FK Maraksis
1 2
Herkus Biekša Komanda:FK Alytis
0 3
Mindaugas Kuras Komanda:FK Navigatoriai
1 1
Joris Pikturna Komanda:FK Tornado
0 2
Karolis Barauskas Komanda:FK Riešė
0 2
Osvaldas Čipkus Komanda:FK Grija
0 2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 2
Albertas Šaveiko(t) Komanda:FK Riešė
0 2
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Spalis   2026
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: