FC IndEx

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos treneris: Artūras Steško

Vidutinis amžius: 39.83

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/fcindexsport/

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
91Vitalij RomancevičVartininkas1977-06-1717695000
1Georgijus MaksimovasVartininkas1983-01-2818688000
2Darius DasysGynėjas1985-05-1617576000
70Dmitrij MalyševGynėjas1988-07-0418170000
5Robert SeniutGynėjas1981-10-24190100100
7Igor KuznecovGynėjas1984-04-1017980000
13Eduard GrudinskijGynėjas1984-05-1116967100
12Evaldas ZumerisSaugas18683000
11Vitalij KrasovskijPuolėjas1977-12-0615980100
9Andrius StankevičiusPuolėjas1982-04-2817480000
8Daniil NikitinPuolėjas1988-09-2617573000
3Andžej ChoruzenkoPuolėjas1978-08-2518079000
17Ernestas ČesonisPuolėjas1983-04-2818675200
10Jaraslav MarkovskijPuolėjas1982-05-1518686200

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FC IndEx - Bekentas - 23:0
22013-11-092FC IndEx - FK Juventus.lt0:1
32013-11-093Elektrėnų versmė - FC IndEx3:2
42013-11-091/8 finaloKalakutiena - FC IndEx2:2 (0:1)
52013-11-091/4 finaloJK Santaka-Inter - FC IndEx0:0 (3:2)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2021 metų sezonasFC IndEx216360Detali istorija
MFL2020 metų sezonasFC IndEx186820Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFC IndEx2290101Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFC IndEx186681Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFC IndEx1866121Detali istorija
MFL2016 metų sezonasFC IndEx21111110Detali istorija
MFL2014 metų sezonasFC IndEx149951Detali istorija
MFL2013 metų sezonasFC IndEx22145110Detali istorija
ARIMEX Taurė2020 metaiFC IndEx21020Detali istorija
ARIMEX Taurė2019 metaiFC IndEx2401Detali istorija
ARIMEX Taurė2018 metaiFC IndEx1120Detali istorija
ARIMEX Taurė2017 metaiFC IndEx51460Detali istorija
ARIMEX Taurė2016 metaiFC IndEx3920Detali istorija
Vasaros MFL2014 m. vasaraFC IndEx84971Detali istorija
Žiemos MFL2014 žiemaFC IndEx104421Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFC IndEx73700Detali istorija
Sezono atidarymas2014 BalandisFC IndEx4400Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisFC IndEx3200Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisFC IndEx5700Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado20160411132+7948
2GREEN TOWN - FK Eagle Team20140610555+5042
3FK Dinamika20120810596+936
4FK Alytis20100108084-430
5FK Fortitudo2072115775-1823
6FK Rytas2072115371-1823
7FK Vilniečiai2070135593-3821
8FK TEC20501557117-6015

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 20

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
43 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
29 Varžybų:15
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
20 Varžybų:12
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:19
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
18 Varžybų:15
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:14
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
16 Varžybų:13
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
13 Varžybų:14
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
12 Varžybų:10
Artur Juchno Komanda:El Dorado
12 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 3
Vitalijus Viršilo Komanda:FK Rytas
0 3
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Ernest Stupak Komanda:FK Vilniečiai
0 2
Dominik Stankevič Komanda:FK Rytas
0 2
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Rūgsėjis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: