Kotryna ir 9 nykštukai

(Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Komandos vadovas: Kotryna Kulbytė

Vidutinis amžius: 30.35

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Ugnius KaminskasVartininkas1995-11-06000
Modestas SičinskisGynėjas1996-03-03000
Ernest Bublevič*Gynėjas1994-11-22600
Marek AlijevGynėjas1987-05-20000
Patrik ŽukovskiSaugas1996-03-16000
Petras BevzSaugas1991-12-26300
Kotryna KulbytėSaugas1993-01-10000
Vydmantas KuzmickasSaugas1994-05-25300
Jura KurkajevPuolėjas1995-05-10100
Lukas KudabaPuolėjas1994-07-02200

Sezono įvykiai (Sezono uždarymas, 2013 Lapkritis)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12013-11-091FK Kareivių - Kotryna ir 9 nykštukai1:0
22013-11-092FK Eagle Team - Setaltas - Kotryna ir 9 nykštukai2:3
32013-11-093Kotryna ir 9 nykštukai - Vingis3:0
42013-11-091/8 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Perkūnas3:0
52013-11-091/4 finaloKotryna ir 9 nykštukai - Lãvonai3:0
62013-11-091/2 finaloKotryna ir 9 nykštukai - JK Santaka-Inter0:0 (0:1)
72013-11-09mažasis finalasKotryna ir 9 nykštukai - Žaibo kirtis3:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Sezono atidarymas2013 BalandisKotryna ir 9 nykštukai4600Detali istorija
Sezono uždarymas2014 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai61100Detali istorija
Sezono uždarymas2013 LapkritisKotryna ir 9 nykštukai71500Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FK Dinamika210168-23
7FC Žalia Raudona210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Osvaldas Čipkus Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
2 Varžybų:1
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2
Ignas Kunickas Komanda:VU MIF
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: