FK TEC

(Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)

Vidutinis amžius: 37.58

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Povilas FrankasVartininkas1985-08-06000
Robert ChoruzijVartininkas1996-07-15000
Aurimas BaubkusGynėjas1986-12-26300
Mindaugas BaranauskasGynėjas1983-12-23000
Kęstutis PankaGynėjas1981-06-27000
Darius ŠimanelGynėjas1984-08-28000
Paulius PleškaGynėjas1984-01-01000
Benas RepinskisGynėjas1993-01-04000
Pavel BobinGynėjas1985-03-09000
Juozas PetkelisGynėjas1992-03-18000
Mantas ŽukauskasGynėjas1977-05-15200
Justinas ŽvirblisGynėjas1990-06-06000
Paulius LekarevičiusGynėjas1987-06-13000
Tadas JacinavičiusGynėjas1987-06-01000
Matas JuodelisGynėjas1990-05-01000
Aurimas TamulionisSaugas1986-06-11000
Vaidas ŽvirblisSaugas1985-03-18000
Gediminas RepšysSaugas1986-02-22000
Arminas MosteikaSaugas1988-02-06000
Pavel NovenčenkoSaugas1985-10-18000
Tomaš StankevičSaugas1987-05-22000
Mindaugas PūrasSaugas1986-04-25000
Donatas StakauskasSaugas1978-08-16700
Eimantas NorkūnasSaugas1984-02-10000
Ugnius JuozaitisSaugas1993-07-30510
Ričard Jankovskij*Saugas1990-07-31300
Tomas BassusSaugas1977-09-17000
Laurynas ZibolisPuolėjas1979-12-14000
Darius BorisasPuolėjas1990-06-18100
Darius OrvidasPuolėjas1986-08-20000
Liutauras KruopisPuolėjas1987-06-23000
Lukas DukavičiusPuolėjas1994-04-03300

Sezono įvykiai (Mini SFL 7x7, 2015 m. II ratas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-081FK TEC - FK Geležinis Vilkas5:5
22015-09-152FK Euforija - FK TEC4:6
32015-09-293FK TEC - FC IndEx2:4
42015-10-064FK Plasta - FK TEC2:5
52015-10-145VSG United - FK TEC1:2
62015-10-206SK Nemenčinė - FK TEC2:3
72015-10-287FK TEC - Gerusa2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2022 metų sezonasFK TEC215950Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiFK TEC1100Detali istorija
Mini SFL 7x72015 m. II ratasFK TEC72410Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Žalia Raudona110062+43
2FK Fortitudo110064+23
3FK Dinamika110042+23
4El Dorado00000000
5FK Eagle Team - Setaltas00000000
6FK Alytis00000000
7FM Vilniaus Vytis00000000
8FK Grija100146-20
9VU MIF100124-20
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:1
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
2 Varžybų:1
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Edvardas Nuobara Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
1 Varžybų:1
Rokas Masenzovas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Viliam Novicki Komanda:VRFM
1 Varžybų:1
Viačeslav Šeršniov Komanda:VRFM
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: