FK Tera

(Žiemos MFL, 2017 žiema)

Komandos treneris: Sergejus Vasiljevas

Vidutinis amžius: 33.62

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Vytautas VelyčkaGynėjas1990-10-09010
Vitalij KotovGynėjas000
Robertas BaranovskisGynėjas1992-03-07100
Sergėjus VasiljevasGynėjas000
Gintas IgnatavičiusGynėjas110
Vilius StakutisGynėjas120
Matas AsinavičiusGynėjas000
Deividas DaunysGynėjas1972-11-23000
Aleksejus KliosovasGynėjas1975-10-27100
Vilius RemeikaGynėjas1998-05-22000
Danas Daunys*Gynėjas1999-07-241100
Vadim ŠvaikevičGynėjas1983-06-12000
Ovidijus PoželaGynėjas100
Šarūnas LaurinavičiusGynėjas1994-06-12000
Vytautas DaniusGynėjas1993-03-14600
Kristis IvanauskasGynėjas1993-02-18000
Grigorij KiselGynėjas1986-05-20000
Arūnas SrėbaliusGynėjas000
Antanas VeličkaSaugas120
Silvester KimbarSaugas1997-03-23000
Vilius JuozėnasSaugas1990-08-31300
Elvis ŽaldarisSaugas1993-04-23200
Artūras LebedevasSaugas010
Liudas VeličkaPuolėjas740
Valdemar RadzevičPuolėjas1997-02-18000
Tomas SkinderPuolėjas1992-06-05100

Sezono įvykiai (Žiemos MFL, 2017 žiema)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-12-211SKK Oniksas - FK Tera3:4
22016-12-282MSC - FK Tera1:9
32017-01-043FK Riešė - FK Tera0:1
42017-01-114FK Tera - FK Titanai4:2
52017-01-185FK Tera - AFK1:2
62017-01-256FK Tera - FK Titanai1:2
72017-02-017AFK - FK Tera2:10
82017-02-088FK Tera - SKK Oniksas2:5
92017-02-159FK Tera - MSC2:1
102017-02-2210FK Tera - FK Riešė2:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Žiemos MFL2018 žiemaFK Tera102421Detali istorija
Žiemos MFL2017 žiemaFK Tera1036110Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FC Žalia Raudona110062+43
2FK Fortitudo110064+23
3FK Dinamika110042+23
4El Dorado00000000
5FK Eagle Team - Setaltas00000000
6FK Alytis00000000
7FM Vilniaus Vytis00000000
8FK Grija100146-20
9VU MIF100124-20
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:1
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
2 Varžybų:1
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Edvardas Nuobara Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
1 Varžybų:1
Rokas Masenzovas Komanda:FK Grija
1 Varžybų:1
Viliam Novicki Komanda:VRFM
1 Varžybų:1
Viačeslav Šeršniov Komanda:VRFM
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: