Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2017 m. sezonas)
Vidutinis amžius: 44.82

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Vidimantas VenckūnasGynėjas1980-12-15000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09100
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10100
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Michail TitovSaugas1980-02-25100
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20410
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18210
Artur PileckijSaugas1989-03-04000
Rimas RamonasSaugas1977-05-24000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05100
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Aleksandras JegorovasPuolėjas1984-02-14701
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Dinamika110042+23
2Maracana110043+13
3FK Fortitudo110043+13
4El Dorado10102201
5FC IndEx10102201
6GREEN TOWN - FK Eagle Team100134-10
7FK Rytas100134-10
8SKK Oniksas - TEC100124-20

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 1

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
2 Varžybų:1
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
2 Varžybų:1
Mark Bogdevič Komanda:FK Rytas
2 Varžybų:1
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
1 Varžybų:1
Arnoldas Gerasimovas Komanda:FK Dinamika
1 Varžybų:1
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
1 Varžybų:1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
1 Varžybų:1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Vytautas Želvys Komanda:FK Fortitudo
0 1
Marius Linkevičius* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
0 1
Gegužė   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Mūsų partneriai: