Pozityvūs

(Kauno MFL, 2017 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 30.56


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
22Andrius TeišerskisVartininkas1999-03-1718072000
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569030
1Gražvydas ZdančiusVartininkas1996-06-2917885000
Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686030
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575211
2Gytis KrušinskasGynėjas1991-03-2618487000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678100
5Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
23Tautvydas DzvonkusSaugas1994-02-2618890100
Marius ŽukauskasSaugas1992-01-2219686000
15Mantas VaičysSaugas1996-09-1918582600
Vaidas AleksandravičiusSaugas1995-08-0218788000
7Andrius PovilaitisSaugas1996-05-1017870100
Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770021
31Vidmantas SindarasSaugas1983-10-1418373000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369100
9Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-13190801010
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772320

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161FK Nadruvis - Pozityvūs3:0
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-304Sparta - Pozityvūs0:1
42017-06-065Pozityvūs - FK Mėgėjai2:0
52017-06-136Extreem - Pozityvūs0:7
62017-06-157Pozityvūs - Baltic Transline1:3
72017-06-207Pozityvūs - FK Nadruvis4:0
82017-06-278Pozityvūs - Extreem2:1
92017-07-049Sparta - Pozityvūs4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811FK Mėgėjai - Pozityvūs1:0
122017-07-2612Baltic Transline - Pozityvūs0:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs1238131Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team117136237+2522
2FK Fortitudo117134523+2222
3FC IndEx116324235+721
4Maracana115153649-1316
5FK Dinamika114164150-913
6El Dorado113262524+111
7SKK Oniksas - TEC113263950-1111
8FK Rytas113172042-2210

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
11 Varžybų:11
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
11 Varžybų:8
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:10
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
8 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 2
Edgar Fedorovič Komanda:El Dorado
0 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
0 1
Aleksandr Lebedev* Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: