Pozityvūs

(Kauno MFL, 2017 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 30.90


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
22Andrius TeišerskisVartininkas1999-03-1718072000
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569030
1Gražvydas ZdančiusVartininkas1996-06-2917885000
Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686030
Egidijus PašukevičiusGynėjas1986-02-0318575211
2Gytis KrušinskasGynėjas1991-03-2618487000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678100
5Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080000
Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085000
23Tautvydas DzvonkusSaugas1994-02-2618890100
Marius ŽukauskasSaugas1992-01-2219686000
15Mantas VaičysSaugas1996-09-1918582600
Vaidas AleksandravičiusSaugas1995-08-0218788000
7Andrius PovilaitisSaugas1996-05-1017870100
Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770021
31Vidmantas SindarasSaugas1983-10-1418373000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369100
9Paulius SirotavičiusPuolėjas1995-05-13190801010
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772320

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2017 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12017-05-161FK Nadruvis - Pozityvūs3:0
22017-05-232Nemunas - Pozityvūs2:5
32017-05-304Sparta - Pozityvūs0:1
42017-06-065Pozityvūs - FK Mėgėjai2:0
52017-06-136Extreem - Pozityvūs0:7
62017-06-157Pozityvūs - Baltic Transline1:3
72017-06-207Pozityvūs - FK Nadruvis4:0
82017-06-278Pozityvūs - Extreem2:1
92017-07-049Sparta - Pozityvūs4:2
102017-07-1310Nemunas - Pozityvūs2:4
112017-07-1811FK Mėgėjai - Pozityvūs1:0
122017-07-2612Baltic Transline - Pozityvūs0:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs1238131Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team21144310858+5046
2FK Fortitudo2113268553+3241
3Maracana2110297584-932
4FK Dinamika2192109096-629
5FC IndEx218496385-2228
6SKK Oniksas - TEC2173118393-1024
7El Dorado2163125058-821
8FK Rytas2162135986-2720

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
28 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
21 Varžybų:18
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:14
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
21 Varžybų:18
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
19 Varžybų:14
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
19 Varžybų:17
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:17
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
17 Varžybų:18
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
17 Varžybų:15
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
17 Varžybų:21

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 2
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Martynas Misevičius Komanda:FK Fortitudo
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Gruodis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: