Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2018 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 43.52

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Renatas SužiedelisVartininkas1982-04-05000
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Vidimantas VenckūnasGynėjas1980-12-15000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09200
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18400
Artur PileckijSaugas1989-03-04000
Michail TitovSaugas1980-02-25300
Rimas RamonasSaugas1977-05-24000
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05700
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23300
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20200
Aleksandras JegorovasPuolėjas1984-02-14000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-151100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team106135031+1919
2FK Fortitudo106134023+1719
3FC IndEx105323734+318
4FK Dinamika104153538-313
5Maracana104153348-1513
6El Dorado103252421+311
7SKK Oniksas - TEC103253845-711
8FK Rytas103162037-1710

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
15 Varžybų:10
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:8
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
13 Varžybų:8
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
13 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:8
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:7
Eduard Grudinskij Komanda:FC IndEx
9 Varžybų:9
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
9 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
8 Varžybų:10
Valdemar Šaveiko Komanda:SKK Oniksas - TEC
7 Varžybų:8

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Dinamika
0 1
Tomas Liaskovskis Komanda:FK Dinamika
0 1
Vladimir Zadneprovskij Komanda:FK Dinamika
0 1
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 1
Liepa   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: