Pozityvūs

(Kauno MFL, 2018 m. sezonas)

Komandos vadovas: Laimonas Sūdžius

Vidutinis amžius: 30.55


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
100Marius JakštasVartininkas1992-09-0117569000
1Lukas LipkevičiusVartininkas1994-11-0218890000
Sergėjus KoschonenkaVartininkas1993-06-1019378000
46Vidmantas BaltrušaitisGynėjas1972-03-0617080000
15Laimonas SūdžiusGynėjas1966-10-1518080010
Ričardas KundelisGynėjas1996-04-0417979000
14Andrius MačysGynėjas1996-04-2217880100
14Saulius JuočiūnasGynėjas1996-03-2018984000
12Deividas KreičmonasGynėjas1993-07-2218678000
11Renatas DranginisGynėjas1977-05-3018086000
69Lukas ŽukauskasGynėjas1992-10-2918686100
88Gratas PlatušisSaugas1993-01-1118389010
Tautvydas EidukaitisSaugas1989-06-0118483000
Aurimas ČernakauskasSaugas1991-10-2418081000
7Andrius RatkevičiusSaugas1994-09-0518583010
8Mindaugas EitutisSaugas1981-08-1317085100
9Artūras SidorenkoSaugas1992-12-0118277000
18Raimondas PerednisSaugas1986-07-0917680000
Edvinas BlekasSaugas1996-01-0917570210
20Žydrūnas JuodisSaugas1992-04-2418285010
16Dovydas PociūnasSaugas1995-11-0118680000
Kęstutis LapėnasSaugas1993-11-1118380000
13Romanas IngaunisSaugas1985-10-2517770040
4Mantas MykolaitisPuolėjas1996-03-0417772220
Saimonas KupstaitisPuolėjas1995-11-1618294000
21Eivydas BučelisPuolėjas1991-12-1117268300
10Paulius ŽukovasPuolėjas1999-05-2917369630
5Gytis GarbačiauskasPuolėjas1996-10-3018694220
17Martynas ValentaPuolėjas1997-09-2018490010

Sezono įvykiai (Kauno MFL, 2018 m. sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-05-191FK Nadruvis - Pozityvūs1:4
22018-05-262Pozityvūs - Baltic Transline0:2
32018-06-023Pozityvūs - Sparta1:3
42018-06-094FK Mėgėjai - Pozityvūs2:3
52018-07-046Pozityvūs - FC Garliavos United1:2
62018-07-117FK Nadruvis - Pozityvūs0:0
72018-07-188Pozityvūs - Patriotai2:0
82018-07-259Sparta - Pozityvūs5:1
92018-09-0210Patriotai - Pozityvūs3:4
102018-09-0911Pozityvūs - Baltic Transline1:1
112018-09-3011Pozityvūs - FK Mėgėjai2:3
122018-09-3012Pozityvūs - FC Garliavos United2:4

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasPozityvūs1238131Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasPozityvūs125492Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasPozityvūs1218170Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasPozityvūs1229132Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: