Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2019 m. pirmenybės)
Vidutinis amžius: 41.77

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Eugenijus LarkinasVartininkas1981-05-19000
Eduard GrochackijGynėjas1980-01-09000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28300
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Andžej RynkevičGynėjas1978-10-25000
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30200
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Vladislav GrochackijSaugas1986-12-09200
Andžej ŠčepakovSaugas1977-09-151300
Denis KondratovičSaugas1979-08-11300
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03000
Konstantin BorunovSaugas1984-11-05400
Vitalij BabičSaugas1980-06-26000
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09100
Vladimiras PivovarasSaugas1978-12-06000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27500
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000
Robert BovsevičPuolėjas1993-03-21200


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas54012314+912
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo53022215+79
5FK Grija53022318+59
6FC Žalia Raudona52031920-16
7FM Vilniaus Vytis41031320-73
8FK Dinamika51041121-103
9VRFM4103618-123
10VU MIF50051223-110

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 6

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:5
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:4
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:5
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
5 Varžybų:4
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Lukas Vaičiūnas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Regnar Krot Komanda:FK Grija
0 1
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 1
Emil Grochackij Komanda:FM Vilniaus Vytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: