Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2020 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 44.29

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Šarūnas StarinskasGynėjas1968-10-25000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09110
Gediminas SurvilaSaugas1973-01-12000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20200
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05300
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05300
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18000
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23000
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01500
Daniel ŽukovskiPuolėjas2000-08-25710
Laimonas StumbrasPuolėjas1980-09-15000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-152000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
ARIMEX Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado20160411132+7948
2GREEN TOWN - FK Eagle Team20140610555+5042
3FK Dinamika20120810596+936
4FK Alytis20100108084-430
5FK Fortitudo2072115775-1823
6FK Rytas2072115371-1823
7FK Vilniečiai2070135593-3821
8FK TEC20501557117-6015

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 20

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
43 Varžybų:18
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
29 Varžybų:15
Arnoldas Kunigėlis Komanda:El Dorado
20 Varžybų:12
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:19
Paulius Sakalis Komanda:FK Alytis
18 Varžybų:15
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:14
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
16 Varžybų:13
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
13 Varžybų:14
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
12 Varžybų:10
Artur Juchno Komanda:El Dorado
12 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado
0 3
Vitalijus Viršilo Komanda:FK Rytas
0 3
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
0 3
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 1
Justinas Baltrimavičius Komanda:El Dorado
0 2
Povilas Malinauskas Komanda:FK Dinamika
0 2
Ernest Stupak Komanda:FK Vilniečiai
0 2
Dominik Stankevič Komanda:FK Rytas
0 2
Augustas Trinkūnas* Komanda:FK Alytis
1 0
Rūgsėjis   2022
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Mūsų partneriai: