Žvėryno bulls

(Oniksas CUP, 2020 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 43.27

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Vladimir TolkačiovVartininkas1984-03-18000
Genadijus RynkovičiusGynėjas1966-08-25000
Virginijus KunickasGynėjas1967-00-07000
Mark StaškėvičGynėjas1975-06-09110
Šarūnas StarinskasGynėjas1968-10-25000
Andrius RakštysGynėjas1983-02-01000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Valdemar PetrovskijSaugas1977-10-18000
Vaidas DaugėlaSaugas1961-01-05300
Rimgaudas VaitkusSaugas1957-09-10000
Valerij LiachovičSaugas1974-10-18000
Gabrielius NikonovasSaugas2003-04-23000
Gediminas SurvilaSaugas1973-01-12000
Jurijus NikonovasSaugas1970-04-20200
Michail TitovSaugas1980-02-25000
Donatas SeliavaSaugas1977-09-13000
Dominykas StaškevičSaugas2000-07-05300
Daniel ŽukovskiPuolėjas2000-08-25710
Laimonas StumbrasPuolėjas1980-09-15000
Danielius VaitkusPuolėjas1979-03-152000
Augustinas JucevičiusPuolėjas1983-12-01500


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2016 metų sezonasŽvėryno bulls216790Detali istorija
MFL2015 metų sezonasŽvėryno bulls196560Detali istorija
MFL Taurė2016 metaiŽvėryno bulls41430Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasŽvėryno bulls104120Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsŽvėryno bulls104400Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsŽvėryno bulls103200Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasŽvėryno bulls102821Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasŽvėryno bulls122000Detali istorija
Oniksas CUP2015 m. sezonasŽvėryno bulls121800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1GREEN TOWN - FK Eagle Team1812339150+4139
2FK Fortitudo1812247642+3438
3Maracana188286574-926
4FC IndEx187385569-1424
5FK Dinamika1871107383-1022
6SKK Oniksas - TEC186396678-1221
7FK Rytas1861115172-2119
8El Dorado1853103746-918

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 18

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:15
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:15
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:13
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:15
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
17 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:18
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:13
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
13 Varžybų:13

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Gediminas Paberžis Komanda:Maracana
0 2
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: