FSB Zenitas

(MFL, 2020 metų sezonas)


Vidutinis amžius: 29.60

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Ilja BitarishviliVartininkas1996-10-31000
Artūr DubovskichVartininkas1993-04-10000
1Ernest StupakGynėjas1997-02-13100
4Arnold ŠvaikovskijGynėjas1997-01-09311
2Deimontas ŽuralovičiusGynėjas1997-04-18100
21Samir MustafajevGynėjas1988-07-22200
23Martynas TraskovskijGynėjas1997-06-23200
17Robert FedorovičGynėjas1997-01-17000
3Oleg KorsakGynėjas1987-06-28100
5Robert KomoliubioGynėjas1995-05-04110
11Raimund AndruškevičGynėjas1997-03-17000
19Artur SerikovSaugas1994-01-21910
24Roman DanilčevSaugas1990-12-04800
77Mark BogdevičSaugas1996-07-02220
Daniel GuleckijSaugas1999-04-04200
Tomaš KorkutSaugas1995-01-071410
11Tomas RudzianecSaugas1992-01-291010
Viačeslav RodevičPuolėjas1986-03-30800
Blažej KozlovskiPuolėjas1995-11-11000
7Nikita TichonovPuolėjas1997-06-10300
Ruslan TamilinPuolėjas1996-11-28200
8Arnold BeperščPuolėjas1995-05-07310
14Nikita VerbickijPuolėjas1999-12-20000
15Davit GabrielyanPuolėjas1992-12-14100


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFSB Zenitas207381Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFSB Zenitas2269251Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFSB Zenitas2263100Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFSB Zenitas92470Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFSB Zenitas1300Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFSB Zenitas3951Detali istorija
Vasaros MFL2017 m. vasaraFSB Zenitas81820Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: