Baltic Transline

(Kauno MFL, 2020 m. sezonas)

Vidutinis amžius: 28.50


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Deividas KurpisVartininkas110
Gediminas LaukevičiusVartininkas1988-08-1317569000
Justinas PalionisVartininkas1989-12-2318088000
0Ernestas BernotaVartininkas1994-04-0218085000
Tomas KrunkaitisGynėjas1993-02-1818380032
Karolis ViselgaGynėjas1998-12-2818180010
Giedrius RibinskasGynėjas1989-08-3017883000
Povilas MinkevičiusGynėjas1989-02-2018088000
Lukas TrijonisGynėjas1996-07-2518272200
Arnoldas BendaravičiusGynėjas1990-05-0518375010
Žilvinas RamanauskasSaugas1991-05-1917565000
Augustas LapūnasSaugas1997-04-3017873100
Laimonas PetraitisSaugas1998-02-2417770000
Adomas SinkevičiusSaugas1997-12-1517972100
Andrius BendaravičiusSaugas1988-10-1917366200
Julius StonkusSaugas1997-12-1718469210
Dovydas MonkusSaugas1992-07-0218070500
Eligijus LipskisSaugas18684010
Mindaugas MinevičiusSaugas1998-06-2517674000
Andrius AleknaPuolėjas1985-06-2618680000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Kauno MFL2020 m. sezonasBaltic Transline121482Detali istorija
Kauno MFL2019 m. sezonasBaltic Transline122640Detali istorija
Kauno MFL2018 m. sezonasBaltic Transline1214131Detali istorija
Kauno MFL2017 m. sezonasBaltic Transline122560Detali istorija
Kauno MFL2016 m. sezonasBaltic Transline92111Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo1913248244+3841
2GREEN TOWN - FK Eagle Team1912439554+4140
3Maracana198296983-1426
4SKK Oniksas - TEC197397778-124
5FC IndEx197395580-2524
6FK Dinamika1972107787-1023
7El Dorado1963104650-421
8FK Rytas1961125378-2519

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 19

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Arnas Levonauskas Komanda:FK Fortitudo
26 Varžybų:16
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
20 Varžybų:16
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
19 Varžybų:14
Justinas Baltrimavičius Komanda:FK Dinamika
18 Varžybų:12
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
18 Varžybų:16
Laurynas Danielius Komanda:FK Fortitudo
16 Varžybų:19
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
16 Varžybų:15
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas
15 Varžybų:14
Vitalij Zubko Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:14
Darius Jankovskij Komanda:FK Dinamika
14 Varžybų:16

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ignas Griškonis Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 4
Robertas Vrublevskis Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 2
Darius Baltiejus Jr Komanda:SKK Oniksas - TEC
0 3
Dmitrij Raksa Komanda:FC IndEx
0 3
Saulius Legetavičius Komanda:Maracana
1 1
Vilius Jankūnas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
1 1
Ilgar Tanriverdijev Komanda:Maracana
1 1
Matas Venslauskas Komanda:FK Fortitudo
1 1
Rūgsėjis   2021
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Mūsų partneriai: