FSB Zenitas

(MFL Taurė, 2020 metai)


Vidutinis amžius: 29.67

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Artūr DubovskichVartininkas1993-04-10000
Ilja BitarishviliVartininkas1996-10-31000
2Deimontas ŽuralovičiusGynėjas1997-04-18000
4Arnold ŠvaikovskijGynėjas1997-01-09000
11Raimund AndruškevičGynėjas1997-03-17000
23Martynas TraskovskijGynėjas1997-06-23000
17Robert FedorovičGynėjas1997-01-17000
1Ernest StupakGynėjas1997-02-13000
21Samir MustafajevGynėjas1988-07-22000
3Oleg KorsakGynėjas1987-06-28000
5Robert KomoliubioGynėjas1995-05-04000
11Tomas RudzianecSaugas1992-01-29000
19Artur SerikovSaugas1994-01-21000
77Mark BogdevičSaugas1996-07-02000
Tomaš KorkutSaugas1995-01-07100
Daniel GuleckijSaugas1999-04-04000
24Roman DanilčevSaugas1990-12-04000
7Nikita TichonovPuolėjas1997-06-10100
15Davit GabrielyanPuolėjas1992-12-14000
14Nikita VerbickijPuolėjas1999-12-20000
Viačeslav RodevičPuolėjas1986-03-30100
8Arnold BeperščPuolėjas1995-05-07000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2020 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12020-09-081/4 finaloMaracana - FSB Zenitas9:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasFSB Zenitas207381Detali istorija
MFL2019 metų sezonasFSB Zenitas2269251Detali istorija
MFL2018 metų sezonasFSB Zenitas2263100Detali istorija
MFL2017 metų sezonasFSB Zenitas92470Detali istorija
MFL Taurė2020 metaiFSB Zenitas1300Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiFSB Zenitas3951Detali istorija
Vasaros MFL2017 m. vasaraFSB Zenitas81820Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado5500228+1415
2FK Eagle Team - Setaltas65012817+1115
3FK Alytis54012014+612
4FK Fortitudo63122417+710
5FK Grija63032623+39
6FC Žalia Raudona62132122-17
7FM Vilniaus Vytis52032224-26
8VRFM52031119-86
9FK Dinamika61051530-153
10VU MIF60061328-150

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
9 Varžybų:5
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
6 Varžybų:4
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
6 Varžybų:5
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
6 Varžybų:6
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:6
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
6 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
5 Varžybų:5
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
5 Varžybų:6
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Ernest Bublevič Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
0 1
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 1
Gegužė   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Mūsų partneriai: