Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2023 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 39.09

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28000
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Roman PanasiukGynėjas1988-08-11000
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30000
Aleksandr MacevičSaugas1991-04-08000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27000
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09000
Oleg KondratovičSaugas100
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03100
Denis KondratovičSaugas1979-08-11400
Arūnas ČekanavičiusSaugas1968-12-15100
Liudas VišniovasSaugas1993-09-05100
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09500
Maksim KondratovičPuolėjas2009-06-08600
Emil GrochackijPuolėjas2005-05-03000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado00000000
2FK Dinamika00000000
3VU MIF00000000
4FK Maraksis00000000
5Inter Vilnius00000000
6FK Fortitudo00000000
7FM Vilniaus Vytis00000000
8FK Tornado00000000
9FK Riešė00000000
10FK Vilnoja00000000
11FK Alytis00000000
12VRFM00000000
13MSC00000000
14FK Eksperimentas00000000
15WorldOne United00000000
16FK Eagle Team - Setaltas00000000
17FC Žalia Raudona00000000
18FK Grija00000000
19FK Contra - Prima Line00000000
20FK Joga Bonito00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2
Matas Gudaitis Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
0 1
Mark Bogdevič Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomas Tubutis® Komanda:El Dorado
0 1
Tomas Montvila Komanda:WorldOne United
0 1
Vilius Paulauskas Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: