FK Grija

(MFL, 2023 metų sezonas)
Komandos vadovas: Tomas Zagalenko

Vidutinis amžius: 30.47

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092256844330

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
1Igor ValevičVartininkas1984-05-24010
0Andrej PogibaVartininkas1992-04-13000
5Sergej MarkinGynėjas1986-07-31000
17Lukas AkūnisGynėjas1999-10-21000
4Artūras BurbaGynėjas1994-12-15000
12Jaroslav BžozovskijGynėjas1991-05-12000
14Ernestas GlavdelisGynėjas2003-08-18310
8Edgard KaruželGynėjas1994-11-23100
3Viktor KozlovGynėjas1993-05-17130
77Vakaris JaruševičiusSaugas2002-03-15410
26Ignas KurklietisSaugas1999-01-21000
7Artūras BorščevskisSaugas1993-06-123710
6Daimonas ApitionakasSaugas1999-02-21000
25Tomas ZegalenkoSaugas1994-11-18000
11Marcin SubočSaugas2002-10-25000
10Ernestas KomarovasSaugas1996-10-23810
2Ignotas RimavičiusSaugas1999-10-08000
21Deividas VaržgalysPuolėjas1997-04-07000
21Romuald KliukoitPuolėjas1996-09-192400
16Domantas BitaitisPuolėjas2002-06-10200
69Ernest PlavskijPuolėjas1999-07-23800
Daniel TaraševičPuolėjas2003-12-11000
18Aleksandras MininkovasPuolėjas1987-03-01800

Sezono įvykiai (MFL, 2023 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12023-04-061FK Grija - FM Vilniaus Vytis7:4
22023-04-132FK Grija - FK Tornado5:5
32023-04-203FK Grija - FK Riešė9:3
42023-04-274FK Grija - VU MIF6:3
52023-05-155FK Grija - MSC2:6
62023-05-186FK Grija - FK Eksperimentas9:3
72023-05-2510FC Žalia Raudona - FK Grija4:6
82023-06-017FK Grija - VRFM4:2
92023-06-088FK Grija - FC Žalia Raudona3:7
102023-06-159FK Grija - WorldOne United10:4
112023-06-2911MSC - FK Grija2:3
122023-07-2712FK Eksperimentas - FK Grija3:5
132023-08-1014FK Tornado - FK Grija1:4
142023-08-1715VU MIF - FK Grija5:3
152023-10-0518FK Riešė - FK Grija4:5
162023-10-1219FM Vilniaus Vytis - FK Grija6:4
172023-10-1920WorldOne United - FK Grija3:8
182023-10-2621VRFM - FK Grija1:6

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2026 metų sezonasFK Grija184340Detali istorija
MFL2025 metų sezonasFK Grija185220Detali istorija
MFL2024 metų sezonasFK Grija1875114Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Grija189680Detali istorija
MFL Taurė2026 metaiFK Grija3300Detali istorija
MFL Taurė2025 metaiFK Grija1300Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Grija1300Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Grija2510Detali istorija
MFL Supertaurė2024 metaiFK Grija2800Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1715208820+6847
2Praliotas17123211649+6739
3FK Eagle Team - Setaltas1711337234+3836
4FK Alytis177465349+425
5FK Tornado177465256-425
6MSC177285666-1023
7FK Navigatoriai1752105079-2917
8FK Maraksis1742115185-3414
9FK Grija1722134474-308
10FK Riešė17221332102-708

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 21

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dovydas Virkšas Komanda:Praliotas
25 Varžybų:15
Edvinas Baniulis Komanda:Praliotas
23 Varžybų:15
Ernest Fedianin Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
21 Varžybų:16
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Tornado
19 Varžybų:12
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:15
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
16 Varžybų:12
Lukas Valvonis Komanda:Praliotas
16 Varžybų:17
Herkus Biekša Komanda:FK Alytis
16 Varžybų:17
Gabrielius Puzas Komanda:FK Maraksis
14 Varžybų:16
Julius Momkus Komanda:Praliotas
11 Varžybų:12

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Elvinas Ališauskas Komanda:FK Maraksis
1 2
Herkus Biekša Komanda:FK Alytis
0 3
Mindaugas Kuras Komanda:FK Navigatoriai
1 1
Osvaldas Čipkus Komanda:FK Grija
0 2
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
0 2
Albertas Šaveiko(t) Komanda:FK Riešė
0 2
Joris Pikturna Komanda:FK Tornado
0 2
Karolis Barauskas Komanda:FK Riešė
0 2
Meirūnas Olišauskas Komanda:FK Alytis
1 0
Gabrielius Puzas Komanda:FK Maraksis
1 0
Spalis   2026
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: